Leden 2009

život na vysoké škole

24. ledna 2009 v 11:55 | Anwi |  Výlevy
Zrovna sem dostala odkaz na tohle. Na vejšku chci, tak uvidíme, jak na tom budu já.... jestli se tam někdy dostanu.


Návrat Murderdolls?

19. ledna 2009 v 17:29 | Anwi |  Muzika
Wednesday 13 byl před pár dny vyzpovídán magazínem Dirty Rock a během rozhovoru padla řeč i na kapelu Murderdolls (druhá skupina Joeyho Jordisona). Zde je úryvek rozhovoru:

Dirty Rock Magazín: Když se k tobě během tvého sólového turné připojil Acey Slade (kytarista Murderdolls), mluvili jste také o Murderdolls? Je to něco, co bys chtěl ještě někdy dělat?

Wednesday 13: Vždy jsem o tom mluvil a s některými členy jsem pořád v kontaktu. Ale když se ke mě připojil Acey, bylo to zrovna v době, kdy ani jeden z nás nemluvil s Joeym delší dobu. Bylo to vždycky něco ve stylu - no, uvidíme, co se jednoho dne stane. Za několik posledních měsíců jsem byl ale s Joeym v kontaktu víc, než za posledních pár let, takže teď čekám, jak se to vyvrbí se SlipKnoT. Řekl jsem Joeymu, že pokud chce udělat další Murderdolls album, jsem stoprocentně pro. Pokud bude mít trochu volna po ukončení turné k poslední desce SlipKnoT, možná se do toho pustíme. A to bych udělal strašně rád..Co k tomu dodat? Jenom to, že jestli tohle vyjde, tak budu neskutečně šťastná a kdyby to album bylo aspoň z půlky tak dobré jako to předtím, tak by se jejich návrat opravdu vyplatil.


Info převzato zwww.maggots-lair.com

Demencia

16. ledna 2009 v 9:16 | Anwi |  Výlevy
Asi tak před půl hodinou sem se přesvědčila o tom, že všechno špatný nakonec vede k něčemu (možná) dobrému. Je to divný, ale teď to vyšlo úplně skvěle.

To si takhle kontroluji maily a tam je jeden od chlápka, kterého sem kdysi znala a nějakou dobu sem s nim byla v jedné takové skupince. Poslal mi info o natočení dvd k desátému roku založení jedné mělnické kapely. Nic pro mě, prakticky hned to šlo do koše, ale pak sem si řekla, že bych se na to stejně možná koukla. Spousta řečí o zakládání a koncertech.

Tak sem si řekla, že když už sem u toho vzpomínání a podobných blbostí, tak bych se mohla kouknout na to, co dělají bývalí členové té mojí skupinky. A narazila sem na to, že kluci, se kterýma sem kdysi dávno (rok 2003 myslím) mluvila o založení metalový kapely, si tu kapelu opravdu založili a už mají dokonce dvě cd. Já sem od toho tehdy dala ruce pryč, ani nevím proč. Sice z toho, co to mělo být původně, moc nezbylo, ale tak muzika je to celkem dobrá. Z osmy členů znám jednoho trošku a druhého hodně (teda teď už sem s nim nějaký ten rok nemluvila), ale to je kluk, kterému vděčím za to, že hraji na svoje milovaný bicí. On mě učil základy.

Řekla sem si, že bych mu mohla napsat. A taky si zajít na koncert a zavzpomínat na starý časy. Zjistila sem hroznou věc, ty lidi, co sem je kdysi znala a každou sobotu se s nimi scházela ve zkušebně mi vůbec nechybí a vlastně už si ani pořádně nedokážu vzpomenout na jejich jména. Ale tohohle kluka si pamatuji moc dobře.

Takže vlastně mail, který sem vůbec nechtěla a původně letěl do koše, mi pomohl najít nejenom "starého známého", ale i celkem dobrou kapelu.

A proč vlastně ten nadpis Demencia? No, nevěděla sem, jak tenhle příspěvek nazvat, tak sem použila část názvu kapely.Ples ještě jednou.... a ještě větší hnus!

8. ledna 2009 v 8:46 | Anwi |  Akce
Sice to už mam za sebou, ale následky budu nést asi ještě dlouho. To bylo vážně hrozný, nechutný, prostě jedna z nejhorších akcí, co sem zatim zažila.
Okolo půl pátý sem se dostavila před Lucernu a lehce se mi zvedl žaludek. Všichni měli prakticky stejný šaty, jediný, čim se lišili bylo to, jakou barvu ty šaty maj. Převládala růžová... no, jako vždy. Účesy to samé, prostě jeden jako druhej, akorád někdo tam měl skřipečky ve tvaru motýlků, nekdo jako růžičky. A tady pro změnu převládala nechutná vybělená blond... prostě hnus. Většina lidí na mě nechápavě čuměla, jako maturant sem tam přišla ve špinavejch kalhotech, čepicí na hlavě a nenamalovaná. Co jim budu řikat, že šaty mam na sobě za 5 minut, vlasy rozpuštěný za pár vteřim a malovat se nijak moc nehodlam. A že si vklidu můžu vlést do lóže pro personál... A pak na mě zase nechápavě čuměli, co to mam sakra na sobě. Jestli si někdo myslel, že si na sebe vezmu ty nechutný šaty, který sou 3 metry předemnou, za mnoui vedle mě, tak to je největší vůl na světě. Nikdy bych do něčeho takovýho nevlezla.
Další věc. která mě neskutečně srala byla ta nechutná zima. Máme tam chodit po place, cvičíme si nástup a většina lidí se tam klepe zimou, skoro že sme si tam nenamlátili xichty. V tu chvíli sem litovala, že sem se nechala přemluvit na páskový boty a nenechala sem si ty kozačky, co mam na fotkách dole.
Pak se vpustila zvěř a já sem se jenom krčila v lóži a odmítala vylést. Copak sem nějaká cvičená opice, abych se musela předváčet??!! Sakra!!! No ale tak co nadělam, už sem tam jednou byla, tak sem prostě musela a okolo půl osmé sem se připlazila na plac. Připlazila doslova, všechny holky měly jisté problémy v chození v těch šatech i botách, takže jejich tempo bylo opravdu hnusně pomalý.
Stala sem tam a klepala se zimou,tvářila sem, jako kdybych chtěla někoho zabít (vlastně proč jako...) a po pár minutách se mi ještě k tomu začalo chtít na záchod. Proslov maturantů byl dobrý, ale pak nastoupila naše "oblíbená" ředitelka a všichni jenom "Tak už sklapni!!" Její proslov, no, prostě nic moc, pořád ty samý řeči dokola a dlouhý to bylo až nechutně. Šerpování dobrý, až na to focení. Nesníšim focení a upozorňuju, že každý foťák v mojí blízkosti nemilosrdně ničim!!! Pak házení peněž, to sem doufala, že se mi podaří zmizet, ale nic. Musela sem tak chodit s plachtou, okolo sebe plno ječících holek, který nesnášim a člověk by ani nevěřil, že bude nasranej, když po něm někdo hodí prachy... Ale ono to těma prachama vážně bolí a to tak, že hodně. Hlavně, když si někdo usmyslí, že po vás bude házet igeliťák plnej korun. Nápad jako prase, vážně! (promiň Piggy!!!)
Pak už nastala všeobecná nuda. Na to, že to je Lucerna, tak jejich výběr pití byl nechutně ubohej (jedna jediná tequila!!!!! A to ještě ta nejhorší co de????!!!!! Doháje!!!!! A whisky??? 2 druhy???? Sakra!!!! Co tam mam chlastat!!!!). Takže sem otvárena a znuděna, ale zato přezuta do steelů seděla a popíjela whisky.
Potom sem si přecejenom řekla, že bych si taky mohla jít zatancovat. Jediný co mě bavilo na tom, byli ty okolo, co už měli něco vypito a taky to na jejich stylu bylo znát. Jinak muzika... no, muzika, to je urážka muziky... božský Kája, Helenka, Míša David... takže přesně to, co já totálně "zbožňuju". After sem zavrhla, tam mě nelákalo vůbec nic. Takže nakonec jediný, co se mi na plese líbila, bylo to, že sme dokázali lehce zničit profesora, pravda velkou práci nám to nedalo, já vypít to co on, tak sem asi už mrtvá.
Fotky ještě nemam a snad je ani nechci vidět.
Kdo tohle vymyslel??? Proč jenom sem tam lezla!!!! Ještěže mě tohle už nepotká, teď už jenom chození na plesy jinejch, což je v pohodě.

Ples... hnus!

5. ledna 2009 v 23:19 | Anwi |  Výlevy
Tak zítra mam ples! Jedna z událostí na kterou se neskutečně...netěšim!!! Nesnášim plesy (ty svoje), nesnášim naší školu a nesnášim naší třídu. Navíc, proč sakra musim mít ples v úterý?! A proč musim druhý den do školy???
A co mi vadí nejvíc... težko říct, maturiťák před maturitou, to, že si na sebe musim vzít šaty, botičky a tvářit se mile. A taky to, že sem očekávána na afterparty. To tak!! Pudu tam možná na půl hoďky, aby se neřeklo.
Ale tak aby se neřeklo, tak sem si dneska zkusila své šatstvo... Nečekejte nic plesovýho, mam svoje oblíbený šaty, nechápu jako někdo může dát tisíce za půjčení šatů + tisíce za účes + stovky za manikůru + stovky za líčení + tisíce za doplňky.... Já to mam jednoduchý, svoje šaty, rozpuštění vlasy, vyhrabu si špínu, co mam pod nehtama, na xicht si něco napatla sama a doplňky sem dostala.
Tak nějak to vypadá ze zadu.
Debilní fotka, ale tak hodim jí sem, ať je sranda.
A pro představu, jak ty šaty vapadaj ze předu, tak hodin starší fotku někdy z roku 2007...

Marihuana je...

3. ledna 2009 v 12:57 | Anwi |  Výlevy
Tak se kdysi do rukou dostal vědomostní test z problematiky sociálně patologických jevů a základů právního vědomí. Teď sem ho někde vyhrabala a pobavily mě tyhle otázky:

Co je droga z hlediska trestního zákona:
a) instantní radost
b) nový přítel, přítelkyně
c) omamná, psychotropní látka


Časté kouření marihuany:
a) je v pohodě (zhulenost, vysmátost)
b) léčí (vyšší imunita)
c) poškozuje nervovou soustavu


Tenhle test dělal přímo zaměstnanec policie a pamatuju si, jak nám řikal, kolik lidí tam zaškrtlo něco jinýho než c). A taky u otázky důležitost hodnot hodně dávali majetek, život, zdraví. Nevim k čemu by mi byl majetek, kdybych neměla život....

Jak Anwi načmárala Joeyho

1. ledna 2009 v 23:21 | Anwi |  Pro oko
Tak tahle kresba se mi moc líbí, dle mého názoru je nejpovedenější.

Trošku divný oko, ale jinak to de, no ne?

:D tohle je vážně retardovanej obrázek

Co Anwi načmárala díl 2

1. ledna 2009 v 23:16 | Anwi |  Pro oko
John 5, teda jeho půlka....

John 5....ty oči a ruce nic moc, ale tak jinak se mi to celkem i povedlo

Krasavec Jack, ten tu přece nemůže chybět!!

Co Anwi načmárala...

1. ledna 2009 v 23:10 | Anwi |  Pro oko
Tohle sem kdysi viděla na netu a šíleně se mi to líbilo, tak sem si to nakreslila, když sem se moc nudila na jedný hodině ve škole.

dvakrát mistr Wednesday 13... oba obrázky se mi nějak nepovedly. Na tom hornim má nějakou dovnou ruku, ale co, moje práce to je, tak to sem dam.

Mistr Wedy podruhé, tentokrát sem na kresbu dostatečně hrdá!!!

Rose. Neni to blbě nakreslený, to on jenom tak blbě vypadal!

Jedno z mých prvních děl, dle mého se mi Piggy poved.