Návrat Murderdolls?

19. ledna 2009 v 17:29 | Anwi |  Muzika
Wednesday 13 byl před pár dny vyzpovídán magazínem Dirty Rock a během rozhovoru padla řeč i na kapelu Murderdolls (druhá skupina Joeyho Jordisona). Zde je úryvek rozhovoru:

Dirty Rock Magazín: Když se k tobě během tvého sólového turné připojil Acey Slade (kytarista Murderdolls), mluvili jste také o Murderdolls? Je to něco, co bys chtěl ještě někdy dělat?

Wednesday 13: Vždy jsem o tom mluvil a s některými členy jsem pořád v kontaktu. Ale když se ke mě připojil Acey, bylo to zrovna v době, kdy ani jeden z nás nemluvil s Joeym delší dobu. Bylo to vždycky něco ve stylu - no, uvidíme, co se jednoho dne stane. Za několik posledních měsíců jsem byl ale s Joeym v kontaktu víc, než za posledních pár let, takže teď čekám, jak se to vyvrbí se SlipKnoT. Řekl jsem Joeymu, že pokud chce udělat další Murderdolls album, jsem stoprocentně pro. Pokud bude mít trochu volna po ukončení turné k poslední desce SlipKnoT, možná se do toho pustíme. A to bych udělal strašně rád..Co k tomu dodat? Jenom to, že jestli tohle vyjde, tak budu neskutečně šťastná a kdyby to album bylo aspoň z půlky tak dobré jako to předtím, tak by se jejich návrat opravdu vyplatil.


Info převzato zwww.maggots-lair.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama