Jeden by se z toho pochcal...

22. února 2009 v 19:36 | Anwi |  Výlevy
Když člověk jede tramvají a začne se mu chtít na záchod, tak najednou tramvaj chytne všechny červený, začne nastupovat tři řitě lidí a ještě k tomu těch starejch, kterým to prostšě trvá dlouho. To je známej fakt, ale že se ta jízda protáhne o 30 minut!!!!!!

Dneska sem se byla pozadit do čajovny. Chvilku klidu sem potřebovala a chtěla sem si pohrát s jednim portétem na kterym teď pracuju. Dala sem si svojí milovanou senchu a zjistila sem, že ten portrét budu muset nechat tak jak je, protože prostě nejsem schopná namalovat chlapovi vousy... A to přesně naproti mě seděl kámoš, kterej by v tomhle případě mohl stát modelem... Ale i tak se mi to povedlo.

Než jsem odešla, tak sem si poctivě došla na onu místnost, ale stejně mi to bylo na nic... Opravdu, jenom sem vešla do tramvaje, tak se mi začalo chtít a jako naschvál sem místo 32 minut jela 62 minut!!! Nechutný!!!! Ale nechtělo se mi vystupovat a hledat nějakej ten koutek, tak sem si furt řikala už jenom pár stanic... No, doběhla sem domu opravdu jen tak tak....

Teď si tu tak postávam, žeru mojí dietní směs (bílý jagort, pšeničné vločky a jablko), ne že bych chtěla hubnout, ale chutná mi to a navíc mam poslední dobou nějakej problém s žaludkem... Ale je pravda, že kdyby tohle viděl kámoš, tak mě asi zabije.
Udělala sem si úchvatný kafe!!! Kámoška tu má mlejnek na kafe a zrnkovou Arabskou kávu. Ten mlejnej je starožitnost a je nádhernej!!!
Tak přesně takovej, akorád tam nemá ty divný fleky.... Ale taková čerstvě a hlavně ručně namletý kafe!!! Prostě mňamka!!!

Zrovna sem zjistila, že všechny pořádný akce se konaji v tu nejhorší dobu, tedy v květnu, což je doba, kdy se Anwiel snad úspěšně bude pokoušet o maturitu... A co štve úplně nejvíc, tak je to zrovna Zombie walk, ale ono to nějak pude, letos rozhodně tuhle akci nevynecham!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama