Březen 2009

Den blbec a to pořádnej!!!

31. března 2009 v 22:29 | Anwi
Dneska mi to vážně nedá a musim se tu vyplakat... Dneska to bylo vážně super!! Teda myslim to dost ironicky. Začalo to už v noci. Nemohla sem spát. Vůbec. Posledních pár sní vlastně vůbec nepim. A docela bych si přála, aby to byly problémy se školou, stres z maturity nebo něco, ale ono je to zdravotní a já můžu jenom doufat, že se to rychle vyřeší, protože momentálně je ze mně totální troska. No, tak jsem nespala a když už sem toho měla dost, tak sem si vzala půlku prášku. S chutí sem se pak vrhla do peřin, abych si konečně vychutnala spánek, ale ten se nedostavil, prostě sem byla jenom ještě víc unavená.
Ráno sem vstala a všechny ty věci, jako čištění zubů a malování, který mi trvají tak 10 minut normálně, tak teď sem nedokázala udělat ani za 20 minut.. Prostě katastrofa!! Tak sem si řikala, že je štěstí, že sem spala v mym čtvrtym domově odkud to mam do školy tak cca 15 minut. Ale ne že by mi to nějak pomohlo, jak sem byla totálně mimo a ty oči sem prostě nedokázala udržet otevřený, tak se mi povedlo nastoupit do jiný tramvaje a vůbec si toho nevšimnout. Takže sem do školy přišla o 2 minuty pozdějc... Žádná tragédie, zdálo by se, ale když zrovna ta hodina je účetnictví a píše se písemka na maturitní otázky a když na ten předmět máte hitlerku, tak to je celkem problém. Ale nakonec mě to nechala napsat. Teda, ne, že bych tam napsala něco správně, myslim, že tam nemam vážně nic. Ale tak přežila sem. Pak už to vcelku šlo, až do doby cca 14.00, kdy sem šla na doučko z matiky. To, co sem tam předvedla by bylo dost zoufalý i na žáka osmé třídy. Kromě toho, že se mi povedlo dokonce i usnout uprostřed příkladu, tak sem nebyla schopná vypočítat vůbec nic a hlavně sem nebyla schopná ani nic opsat. Ale myslim, že můj učitel dobře pochopil, že když nedokážu opsat zadání, tak že ze mě výsledek asi nevytříská. Ale stydim se za svůj dnešní výkon opravdu moc.

Teď tady sedim a koukam do angličtiny... zítra budu určitě zkoušená. Možná bych do tý školy lést neměla, ale nechce se mi vynechávat jedna písemka, která je pro mě momentálně hodně důležitá, pokud nechci mít neklásko. Takže mi držte place, já se du pokusit o spánek... Byla bych vděčná i za 2 hodinky spánku....

Ve vratký bárce mě unáší proud....

28. března 2009 v 23:17 | Anwi |  Muzika
Ve vratký bárce mě unáší proud.
Sám sebe se ptám, kam sem vlastně chtěl plout.
Zvolna se stmívá.

Hluboká voda mi odpověď nedá,
pořád se ztrácím a pořád hledám.
Měl bych se líp dívat.

Proud už sílí, peřej se blíží.
Nechci snít, i když oči se mi klíží.
Všechno chci vidět tak jasně, jako by byl den.
A když se otočím, jsem úplně v šoku.
Z vlastní hlavy plný vzteku a lacinýho moku.
Vizionářem a sám sobě lhářem jsem utopil svůj sen.

Smutný pohled do davu na břehu.
Naše čest se v bizardním příběhu
zoufale zmítá.

Šašci se ve vilách opíjí mocí.
A já se ptám, jestli po týhle noci
může ještě svítat?

Růže do uší, hluší lidé netuší,
že dávno hmota zvítězila nad duší.
Příští stanice je peklo, i když slíbený byl ráj.
Prachy jsou pravda, obsah je forma
a drzá lež je propříště norma.
Do mozku vrtá skutečnost krutá, že padl stín na můj kraj.

Zavři oči a poslouchej. Na chvíli tu budu s tebou.

Peníze, peníze hýbou světem.
Přidej se a pak kulometem
smíš určovat právo.

Musíš si vybrat tu správnou stranu.
Souhlasit a jít, nebo dostaneš ránu.
Nechtěj myslet hlavou.

Můžeme si dopřát výdobytky doby
a do půllitru syčíme slova plná zloby.
Jedovatý plivanec se stává důkazem.
Ten tohle má a ten má ještě víc!
"A já to chci taky!", se řve z plných plic.
Co nás čeká? Kam nás donese řeka?
Kam kráčí naše zem?

Neboj se, už tě nechci trápit. Možná to tak bude lepší.Miluju tenhle text!!!

Je mi zle!!!

24. března 2009 v 20:01 | Anwi |  Výlevy
To nemůže být alespoň jeden jediný týden pěkný počasí!!!!! Po dlouhé débě se mi podařilo se o víkendu pořádně vylezet a jak mi bylo včera vcelku dobře, tak se mi dneska za tu hodinku venku vrátila horečka a všechny ty hnusný příznaky chřipky.
Ale jelikož mě zítra čekájí 2 čtvrtletky a jedna normální písemka, tak mi nezbývá nic jiného, než si lehnout a pro změnu čumět do papírů a sešitů... Už mě to nebaví!!!
No, takže du se odebrat do kuchyně, kde si udělam nechutně silný kafe a Assam (černý čaj) a "hurá" na to!!!
Ale stejně to zítra bude vypadat tak jako při dnešní písemce z účta
:) Tak se mi zdá, že sem se zase zbláznila do smajlíků.... Ale když jim se nedá odolat!!!! A tenhle je super!!! Takovej správně depresivní:

Vážně to flákam???

18. března 2009 v 18:40 | Anwi |  Výlevy
Teď si tu vážně už musim pobrečet!!!! Dneska sem byla ve škole a jedna píp profesorka mi řekla, ať jí ukážu vypracovaný otázky k maturitě. Mam všechny až na jednu... Vážně, myslim, že z těch příspěvků tady je všem jasný, že na tom vážně makam.... a co mi řekla ona!!! Že se nechutně flákam, že to nemam všechno a že se ve mě zklamala!!! A to sem jedna z mála, který si je vůbec dělaji, většina lidí u nás na to vážně sere!!! Jedna jediná blbá otázka!!!

Ale zase včera sem si užila... Kámoška přišla s tim, že se de podívat do kina na Watchmeny, tak sem po chvilce (asi tak 5 vteřinách) řekla, že pudu s ní, protože sem tim filmem prostě unešená. A vsadim se, že kdyby teď někdo přišel s tim, že na ně de, tak bych se k němu zase zacpala... Když už v toim kině taky něco dávaji....

Zítra mam zase pár písemek a hnedka po škole mam doučování z matiky... Už bych vážně chtěla, aby to bylo za mnou, už mě to nebaví.

Tak mě napadá, nepotřeboval by někdo něco k maturitě?? Nebo něco do školy, když už se s tim seru, tak byto taky mohlo být i pro někoho jiného...

A aby to zase nebyly jenom nějaký moje keci, který stejně nejsou o ničem, tak sem hodim ještě písničku, kterou teď posloucham opravdu často...
No, tak jak sew zdá, tak možná ani ne... Je zajímavé, že na YT mají blokovanou českou písničku pro Českou Republiku... Kterej vůl tohle zase vymyslel!!!! Ale tak, ten kdo mě zná ví moc dobře, že já český věci prakticky vůbec neposloucham, až na pár vyjímek, jako je třeba Landa nebo Rimortis. No a dneska tu píšu zrovna o Landovi a jeho prostestsongu. Já mam toho chlápka prostě ráda... A hlavně jeho texty.

Tento videoklip byl redaktorem týdeníku Reflex označen za antisemický a rasistický... redaktor Landu přirovnává k Hitlerovi a Mussolinimu... Tak nevim, jestli se pan nejmenovaný redaktor nezbláznil.

Dnes na čt2

10. března 2009 v 15:02 | Anwi |  Akce
Rádi bysme vás upozornili na dnešní televizní pořad Ta naše povaha česká: Když trpí zvíře. V dokumentu budou mluvit někteří členové českých projektů na obranu zvířat o jejich pohledu na problém i o situaci, v jaké se dnes zvířata nacházejí, především ta držená lidmi v zemědělství. Pořad bude vysílán dnes ve 20:00 na ČT2 a v repríze v pátek 13. března ve 12:40. Po vysílání bude ke shlédnutí online na webu České televize.
Přejeme hezký den,
lidé z projektu Otevři Oči.

Skutečnost, že jsou zvířata živými tvory, kteří mají nárok a právo na plnohodnotný život, většinou chápe každý rozumný člověk. Nicméně v zákonech rozvinutých zemí jsou zvířata chápána jako věci, zboží a zemědělské produkty. V rozvojových zemích jsou sotva zákony chránící lidská práva, natož ta zvířecí. Mezinárodní organizaci pro ochranu hospodářských zvířat (Compassion In World Farming) se podařilo, po 9letém úsilí, doplnit smlouvu o Evropské unii o ustanovení, které přisuzuje zvířatům status "cítící bytosti". Tento unikátní počin, ke kterému došlo v Amsterdamu v roce 1997, se odrazil také v našich zákonech. Ale opravdu zacházíme s hospodářskými zvířaty šetrně? Není náš "nesoucitný materialismus" patrnější než v jiných zemích EU?

Nevim, jak ostatní, ale na tohle se já moc ráda kouknu!!! Ochrana zvířat mě moc zajímá a jsem ráda, když se sem tam něco objeví i v televizi....

A mam ho!!!!

6. března 2009 v 22:22 | Anwi |  Výlevy
Dneska jsem ho konečně dostala do ruky!!!! Mam svůj notebook!!!! Wou, vážně, už sem se na něj těšila jako malá!!! Je sice pravda, že nebyl zrovna nejlevnější, ale tak člověk si taky musí užívat, ne? Ale teď to tu vypadá jako u počítačovýho maniaka!!! Přetahuju si nějaký věci ze starýho počítače na novej a je to šílený!!! Každou chvíli šaham na myš a přitom chci používat notesa!!!

AAAA, už zase!!!! No nic, du se věnovat počítačům a pak sem ještě hodim něco o Watchmenovi. Můžu jenom říct, že ten film je skvělej!!!! Všem doporučuju (teda pokud máte tenhle druh rádi)

Docela potěší

5. března 2009 v 0:19 | Anwi |  Anwiel
Tohle mi poslal kámoš, že jsem to prý celá já... Vážně to potěší!!!!


Ale já nečekam na pana perfektního, jelikož v něj ani nevěřim, ale tak pravda, s nikym už sem nechodila pěkně dlouho, ale komu to vadí?? Mě ne... Já vim, že by to někdo možná chtěl změnit, ale buď se málo snaží nebo je to ta horší varianta .....

Sister September!!!

3. března 2009 v 23:33 | Anwi |  Výlevy
Nějak nemám o čem psát. Vlastně ani nějak nechci psát, ale tak když už sem s tim začala, tak to taky dokončim, ikdyž z toho vznikne nějaká blbost.
Nesoustředim se. Vůbec. Posloucham si tu Sister September od Anorexii a prolejzam si tu skiny na winamp. A přitom mam rozdělanou práci, kterou bych měla ještě dneska dokončit. Když moje největší starost je zrovna ta, jestli mam jít na Watchmen do PC Nový SMíchov nebo VC Anděl. Zatim to vypadá na ten Smíchov, hnedka první představení, což je někdy okolo 10.45. Nemůžu se dočkat, vážně sem jako malá... Ale tak co, v kině sem byla naposled na Halloweenu (nepočítam školní akce). Vlastně ještě na Tbruku, což byl taky dobrej filmek, ale pořád to byla školní akce. A navíc Watchmen je srdcovka, hnedka po Vráně na druhym místě, což je už zatraceně něco!!!

Včera nám volal jeden známej, kterej má karavan hnedka vedle toho našeho. Vážně zábava, když vám někdo v půl desátý večer oznámí, že někdo vyktradl karavany a ještě to barvitě popíše, jak sou ty karavany otevřený jak konzervy. Takže sme v půl desátý jali z Kladna na Orlík, abysme tam přijeli a zjistili, že náš karavan je netknut. Vážně zábava!!! Sice je pravda, že někdo byl v předstanu, ale uvnitř nikdo. Ale ty okolo nás to odnesli skoro všichni. Takže sme přijeli domu někdy v půl jedný a konec. A to sem ten večer měla rezervovanej na pracování a různý povinnosti. Dohánim to dneska, ale zoufale mi to nejde.

Sakra, proč mi ty skiny v tom winampu nejdou??? No, kašlu na to, vážně tu mam ještě nějakou práci.

Death note a RPG

1. března 2009 v 21:56 | Anwi |  Výlevy
Tak je sice víkend a příští týden mam prázdniny, ale neni mi zrovna nejlíp a běhat venku se mmi vůbec nechce, takže nic nového u mě nehledejte. Jenom sedim doma a jelikož sem ve věcech, coj sem dělala měla pěkná chaos, tak sem si udělala harmonogram. Vždycky se kouknu na jednu epizodu Death note, pak si udělam něco málo do školy a pak si napíšu příspěvek do RPG.

Kdo nezná RPG, tak to je hra na fórech. Lidi si tam udělají svoje vlastní postavu, dají jí jméno, minulost i vzhled. Postava se musí chovat reálně, musí se popisovat její reakce v co nejvíce detajlech. Baví mě to a to opravdu moc!!! Neni to žádný trapný bitefight ani nic podobnýho, tam se musí opravdu plánovat a všechno do detajlu promyslet... A taky mě baví to, že se to odehrává v reálném čase. Nemůžete třeba jen tak nespat týden a furt si chodit po světě a píska

A tady představuji svoji krásku:
Jméno: Misaki Kenta
Věk: 24 let
Datum narození: 4.3.1984
Místo narození: Osaka, Japonsko
Pohlaví: žena
Vzhled: Mladá, hubená. Má dlouhé černé vlasy se zelenými melíry a šedé oči. Ráda nosí výstřední maku-up, nejčastěji zelenou rtěnku. Má 2 tetování.
Druh: člověk - mág
Rodina:otec: neznámí muzikant, matka: mrtvá (sebevražda), bratr Nio: mrtví
Výška: 160 cm
Váha:45 kg
Schopnosti: kouzla a magie, vidění budoucnosti/minulosti, boj s různými zbraněmi i bez nich
Charakteristika: Misaki je míšenka, je velice krásná a miluje své vlasy. Většině lidí imponuje svojí chytrostí a neskutečnym štěstím. Jak by ho taky neměla, když vidí do budoucnosti. A nejen to, umí i čarovat a také skvěle bojovat, nejvíce jí baví boj s katanou a claymore. Misaki v současné době navštěvuje vysokou školu art malování a přivydělává si různě, jako modelka, fotomodelka i jako hosteska. Ale nejvíce peněz jí vynáší sázky. Přítele zrovna nemá a ani žádného nechce, jednou za čas si najde nějakou zábavu na noc. Je přísná vegetariánka. Je tak trochu znuděná životem a neví co sn ím.
Minulost: Matka Misake, Miu Kenta, byla mladá bohatá japonka, která se jednoho krásného dne vydala na koncert jedné rockové kapeli. Jelikož byla moc krásná, tak si jí bubeník této kapeli vybral jako noční zábavu... A té noci také vznikla Misaki. Misaki neví, kdo je její otec a ani to vědět nechce. S matkou neměla moc dobrý vztah, tak raději začala studovat v jiné zemi. Když jí bylo 20, tak jí zavolala matka, že je znovu těhotná a tak se Misake na nějaký čas vrátila znovu do Japonska. Ale její bráška Nio zemřel, když mu byl rok, kvůli srdeční vadě a Misake se vrátila zpátky do školy. Její matka po půl roce zpáchala sebevraždu. Když jí bylo 22, tak zjistila, že má schopnosti. Od té doby je pořád procvičuje, objevuje své možnosti a vylapšuje se. Misake je dobrý student, ale netuší, co by chtěla dělat a to jejímu okolí vadí.