Death note a RPG

1. března 2009 v 21:56 | Anwi |  Výlevy
Tak je sice víkend a příští týden mam prázdniny, ale neni mi zrovna nejlíp a běhat venku se mmi vůbec nechce, takže nic nového u mě nehledejte. Jenom sedim doma a jelikož sem ve věcech, coj sem dělala měla pěkná chaos, tak sem si udělala harmonogram. Vždycky se kouknu na jednu epizodu Death note, pak si udělam něco málo do školy a pak si napíšu příspěvek do RPG.

Kdo nezná RPG, tak to je hra na fórech. Lidi si tam udělají svoje vlastní postavu, dají jí jméno, minulost i vzhled. Postava se musí chovat reálně, musí se popisovat její reakce v co nejvíce detajlech. Baví mě to a to opravdu moc!!! Neni to žádný trapný bitefight ani nic podobnýho, tam se musí opravdu plánovat a všechno do detajlu promyslet... A taky mě baví to, že se to odehrává v reálném čase. Nemůžete třeba jen tak nespat týden a furt si chodit po světě a píska

A tady představuji svoji krásku:
Jméno: Misaki Kenta
Věk: 24 let
Datum narození: 4.3.1984
Místo narození: Osaka, Japonsko
Pohlaví: žena
Vzhled: Mladá, hubená. Má dlouhé černé vlasy se zelenými melíry a šedé oči. Ráda nosí výstřední maku-up, nejčastěji zelenou rtěnku. Má 2 tetování.
Druh: člověk - mág
Rodina:otec: neznámí muzikant, matka: mrtvá (sebevražda), bratr Nio: mrtví
Výška: 160 cm
Váha:45 kg
Schopnosti: kouzla a magie, vidění budoucnosti/minulosti, boj s různými zbraněmi i bez nich
Charakteristika: Misaki je míšenka, je velice krásná a miluje své vlasy. Většině lidí imponuje svojí chytrostí a neskutečnym štěstím. Jak by ho taky neměla, když vidí do budoucnosti. A nejen to, umí i čarovat a také skvěle bojovat, nejvíce jí baví boj s katanou a claymore. Misaki v současné době navštěvuje vysokou školu art malování a přivydělává si různě, jako modelka, fotomodelka i jako hosteska. Ale nejvíce peněz jí vynáší sázky. Přítele zrovna nemá a ani žádného nechce, jednou za čas si najde nějakou zábavu na noc. Je přísná vegetariánka. Je tak trochu znuděná životem a neví co sn ím.
Minulost: Matka Misake, Miu Kenta, byla mladá bohatá japonka, která se jednoho krásného dne vydala na koncert jedné rockové kapeli. Jelikož byla moc krásná, tak si jí bubeník této kapeli vybral jako noční zábavu... A té noci také vznikla Misaki. Misaki neví, kdo je její otec a ani to vědět nechce. S matkou neměla moc dobrý vztah, tak raději začala studovat v jiné zemi. Když jí bylo 20, tak jí zavolala matka, že je znovu těhotná a tak se Misake na nějaký čas vrátila znovu do Japonska. Ale její bráška Nio zemřel, když mu byl rok, kvůli srdeční vadě a Misake se vrátila zpátky do školy. Její matka po půl roce zpáchala sebevraždu. Když jí bylo 22, tak zjistila, že má schopnosti. Od té doby je pořád procvičuje, objevuje své možnosti a vylapšuje se. Misake je dobrý student, ale netuší, co by chtěla dělat a to jejímu okolí vadí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 billie.ka billie.ka | 2. března 2009 v 23:41 | Reagovat

Jééééé Anwi hraje simáky :oP =-)

2 billie.ka billie.ka | 2. března 2009 v 23:44 | Reagovat

ahá ..tak oni to nejsou sims, ale vypadaj tak XDD

3 Anwi Anwi | 3. března 2009 v 22:31 | Reagovat

No, Anwi kdysi hrála Sims, ale nejvíc jí bavilo stavit baráky a zakládat města, hrát za postavi jako tak jí nikdy moc nebavilo, ale máš pravdu, takhle je udělaná v programu pro Sims...

4 billie.ka billie.ka | 3. března 2009 v 23:49 | Reagovat

Tak to jo. Jo to já vím že tě to bavilo. Šak sme se o tom aj bavili :) ... ale povedla se ti :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama