Den blbec a to pořádnej!!!

31. března 2009 v 22:29 | Anwi
Dneska mi to vážně nedá a musim se tu vyplakat... Dneska to bylo vážně super!! Teda myslim to dost ironicky. Začalo to už v noci. Nemohla sem spát. Vůbec. Posledních pár sní vlastně vůbec nepim. A docela bych si přála, aby to byly problémy se školou, stres z maturity nebo něco, ale ono je to zdravotní a já můžu jenom doufat, že se to rychle vyřeší, protože momentálně je ze mně totální troska. No, tak jsem nespala a když už sem toho měla dost, tak sem si vzala půlku prášku. S chutí sem se pak vrhla do peřin, abych si konečně vychutnala spánek, ale ten se nedostavil, prostě sem byla jenom ještě víc unavená.
Ráno sem vstala a všechny ty věci, jako čištění zubů a malování, který mi trvají tak 10 minut normálně, tak teď sem nedokázala udělat ani za 20 minut.. Prostě katastrofa!! Tak sem si řikala, že je štěstí, že sem spala v mym čtvrtym domově odkud to mam do školy tak cca 15 minut. Ale ne že by mi to nějak pomohlo, jak sem byla totálně mimo a ty oči sem prostě nedokázala udržet otevřený, tak se mi povedlo nastoupit do jiný tramvaje a vůbec si toho nevšimnout. Takže sem do školy přišla o 2 minuty pozdějc... Žádná tragédie, zdálo by se, ale když zrovna ta hodina je účetnictví a píše se písemka na maturitní otázky a když na ten předmět máte hitlerku, tak to je celkem problém. Ale nakonec mě to nechala napsat. Teda, ne, že bych tam napsala něco správně, myslim, že tam nemam vážně nic. Ale tak přežila sem. Pak už to vcelku šlo, až do doby cca 14.00, kdy sem šla na doučko z matiky. To, co sem tam předvedla by bylo dost zoufalý i na žáka osmé třídy. Kromě toho, že se mi povedlo dokonce i usnout uprostřed příkladu, tak sem nebyla schopná vypočítat vůbec nic a hlavně sem nebyla schopná ani nic opsat. Ale myslim, že můj učitel dobře pochopil, že když nedokážu opsat zadání, tak že ze mě výsledek asi nevytříská. Ale stydim se za svůj dnešní výkon opravdu moc.

Teď tady sedim a koukam do angličtiny... zítra budu určitě zkoušená. Možná bych do tý školy lést neměla, ale nechce se mi vynechávat jedna písemka, která je pro mě momentálně hodně důležitá, pokud nechci mít neklásko. Takže mi držte place, já se du pokusit o spánek... Byla bych vděčná i za 2 hodinky spánku....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama