Sister September!!!

3. března 2009 v 23:33 | Anwi |  Výlevy
Nějak nemám o čem psát. Vlastně ani nějak nechci psát, ale tak když už sem s tim začala, tak to taky dokončim, ikdyž z toho vznikne nějaká blbost.
Nesoustředim se. Vůbec. Posloucham si tu Sister September od Anorexii a prolejzam si tu skiny na winamp. A přitom mam rozdělanou práci, kterou bych měla ještě dneska dokončit. Když moje největší starost je zrovna ta, jestli mam jít na Watchmen do PC Nový SMíchov nebo VC Anděl. Zatim to vypadá na ten Smíchov, hnedka první představení, což je někdy okolo 10.45. Nemůžu se dočkat, vážně sem jako malá... Ale tak co, v kině sem byla naposled na Halloweenu (nepočítam školní akce). Vlastně ještě na Tbruku, což byl taky dobrej filmek, ale pořád to byla školní akce. A navíc Watchmen je srdcovka, hnedka po Vráně na druhym místě, což je už zatraceně něco!!!

Včera nám volal jeden známej, kterej má karavan hnedka vedle toho našeho. Vážně zábava, když vám někdo v půl desátý večer oznámí, že někdo vyktradl karavany a ještě to barvitě popíše, jak sou ty karavany otevřený jak konzervy. Takže sme v půl desátý jali z Kladna na Orlík, abysme tam přijeli a zjistili, že náš karavan je netknut. Vážně zábava!!! Sice je pravda, že někdo byl v předstanu, ale uvnitř nikdo. Ale ty okolo nás to odnesli skoro všichni. Takže sme přijeli domu někdy v půl jedný a konec. A to sem ten večer měla rezervovanej na pracování a různý povinnosti. Dohánim to dneska, ale zoufale mi to nejde.

Sakra, proč mi ty skiny v tom winampu nejdou??? No, kašlu na to, vážně tu mam ještě nějakou práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama