20 let s Anwiel

4. dubna 2009 v 18:01 | Anwi |  Akce
Tak mam za sebou dvacáté narozeniny a musím říct, že jsem ráda, že nebyla žádná oslava a že se ozvalo jenom málo lídí. Nějak by se mi teď nechtělo řešit to, že je zrovna den, kdy mam narozky. A že jsou kulatý?? A co... Ale jedna věc mě opravdu rpzesmála... Je to vlastně dárek. Sepsal to kámoš. Dam sem ty nejlepší kousky. Musim říct, že tenhle člověk mě zná opravdu dobře, možná mnohem víc, než sem kdy tušila...


20 let s Anwiel

Sice Anwiel neznám přesně 20 let, ale víc než 10 už to určitě bude. A ještě musím upozornit, že jsem s ní nikdy nespal, ikdyž to tak může někdy i vyznít... Tak tady je to, co jsem se o ní naučil:

Anwiel se dá snadno strhnout nějakou impozantní myšlenkou. Má velké organizační schopnosti. Pokud nenajde ve své práci to správné pole působnosti, hned se ohlíží po jiném. Od svých plánů se nenechá jen tak lehce odradit, své idey se nevzdává, i když často narazí na překážky na nichž si vyláme zuby. Prohry nebere nijak tragicky, naopak, ještě odvážněji začne znovu od začátku.

Stejně jako dítě je naivní a nebojácná - dokud se nespálí. Je ovšem nepoučitelná. Není ješitná, bude se vám dívat zpříma do očí a také vám do nich bude říkat to, co si doopravdy myslí. Ona vlastně neumí lhát, ale na druhé straně dovede spřádat fantastické sny, jejíž uskutečnění je velmi obtížné, protože pro ni jsou detaily podružné a nezabývá se jimi. Proto někdy, i díky ukvapenosti a bezohlednému jednání, její plány krachují. Jako správná bojovnice se nikdy nevzdává - ani v těch nejtěžších situacích. Vždy se opět zvedne a za svými sny a cíly jde znovu a znovu. Odvaha, impulsivnost, rozhodnost, podnikavost, ctižádostivost a navíc ještě kapka náruživosti a touhy po uplatnění, to vše má v sobě. Je velkorysá a ví, jak nadchnout ostatní pro své plány a cíle, naučí se snadno získat poslušnost druhých.
Do práce se pouští vždy s velkým nasazením, pracuje velmi usilovně a zasvěceně. Někdy se jí stává, že za dobré skutky sklidí jen nevděk. Vrozený smysl pro spravedlnost se u ní může lehko změnit na neústupnost, činorodost na bezohledné prosazování. V práci nikdy neztrácí čas zbytečnými úvahami, zatímco jiný přemýšlejí, ona už dávno koná. Intuitivně vycítí, kdy je čas přiložit ruku k dílu. V životě si získá důvěru ve vlastní zručnost, se kterou může vždy počítat. Její touha po změně nemá vždy jen negativní dopady. Ráda se učí, miluje krásu, harmonii a inspiruje prostředí. Je velkým kamarádem přírody, líbí se jí horolezectví, ráda se zdržuje ve vysoko položených lokalitách. Je neobyčejně přátelská, energická, pevně a srdečně vám stiskne ruku a mile se na vás usměje, pokud se jí zalíbíte. Člověk, který je zcela oddán nějakému ideálu a zaníceně hájí utlačované a pronásledované, neúnavně bojuje proti bezpráví, nedělá jí potíže vyslovit svůj názor a hájit jej do krve, nemá zábrany a jde přímo k věci, bez nejmenší známky nerozhodnosti a bez zakolísání. Je sobecká a bere ohledy především na sebe a na vlastní zájmy. Anwiel je velmi nebojácná. Může se i spálit, ale to jí rozhodně nepřiměje vyhýbat se předmětu, který jí bolest způsobil. Půjde a zkusí to znovu. Dovede se jiným dívat do očí s neskrývanou a především nepředstíranou upřímností. Co však nikdy nikomu neukáže, jsou slzy. Anwiel by snad raději zemřela, než by dala najevo svou vlastní slabost. Její slzy jsou určeny výhradně čtyřem stěnám domova. Pokud se snad stane, že jí uvidíte plakat, musí to být skutečně mimořádná situace a v takové situaci je bezesporu raněna až do hlouby duše.
Tato žena nepotřebuje, aby se o ni někdo staral, aby o ní pečoval nebo ji jen otevřel dveře. Je velmi nevázaná. Miluje změnu a volnost. Na druhou stranu je velmi silná a dokáže překonat i ty nejobtížnější situace, ve kterých ostatní neobstáli. Je to žena činu. Rozhodne-li se pro něco, pak učiní vše proto, aby toho dosáhla. Nesnáší bezpráví a lež. Domnívá se, že neexistuje nic, s čím by si neporadila, a nenechá si to vymluvit. Její velkou chybou je to, že se nedokáže poučit z vlastních chyb a do všeho se vrhá střemhlav.
S muži vychází mnohem více než se ženami. Na muže působí jako magnet, jemuž nemohou odolat. Je citlivá a zranitelná, což na sobě nedává znát a skutečně se otevře jen tomu, komu hluboce věří a neskutečně ho miluje. Bez mužů se dokáže obejít, ale nedá se říci, že by jí nechyběli. Muž, který by se pro ni rozkrájel na kousíčky a ty jí pak poslal expres poštou, ji příliš nezaujme. Vzrušuje jí spíš ten, kdo jejímu kouzlo odolává. Lichotky má ráda, ale neuvěří jim, sladké nesmysli naopak úplně nesnáší. Potřebuje mít stále pocit volnosti a především mívá miliony zájmů. Je docela pořádná a i dobře vaří, ale puťku domácí z ní nikdy nikdo neudělá. Potřebuje neustálou vášeň, stereotyp jí ničí. Je jako šelma. Na první pohled měkoučká a nevinná, ale skrývá drápky, kterými dovede pořádně seknout. A stejně jako šelma i ona vyčkává, sleduje a monitoruje terén, aby si vytipovala nejvhodnější kořist. Nelze ji ovládnout, pokud ona sama nechce. Je to živel. Má ráda přímý a nespoutaný sex. A v otázce sexu dokáže být také dosti krutá a i zde říká to, co si myslí. Láska pro ni představuje neustálé vzrušení, napětí, potřebuje stále nové podměty. Stereotyp a nuda ji ubíjí jak v životě, tak v posteli. Je velmi upřímnou milenkou.
Pokud jde o práci, tak je tvůrčí typ a miluje vše neznámé. Dokáže se rychle zorientovat a rychle se rozhodnout. Skoro vše dělá s ohromným nadšením. Pracovní rutina a omezování v ní probouzí rebelský postoj.


Já bych řekla, že k tomu už dodávat nebudu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maude maude | 4. dubna 2009 v 20:37 | Reagovat

je to krásný :-))) dobře napsáno

2 Anwi Anwi | 4. dubna 2009 v 23:58 | Reagovat

Žejo, mě se to taky moc líbilo. A hlavně to má celkem dost stránek... tohle je vážně jenom výcuc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama