Den D (-56)

22. dubna 2009 v 16:32 | Anwi |  Výlevy
Tak je to za mnou... A to tak, že dneska už všechno. Nebudu se vykecávat, mam tu nějakou práci, ale musim uznat, že sem spokojena. Jako jediná sem si přinesla svojí vlastní klávesnici a všichni na mě čuměli jako na dobila... ale vyplatila se, většina z těch, co tam byly, stála za hovno. Včetně tý, co sem měla mít já. Ale na mojí milovanou dotykovou a modře podsvícenou je prostě spoleh!!!

Měla sem číslo jedna. Z dopisů to byly nabídka, přihláška ke konkurzu, poděkování a srtvezenka. Všechno to mam, jak moc dobře, to netušim. A pak nastalo účtování... To bylo šílený, rozklepaná sem otevřela desky a doufala sem, že sem si nevytáhla odpisy nebo zaměstnance... Ale nakonec mi spadnul balvan ze srdce a měla sem tam kalkulace!!!! To jediný, co sem dala dohromady za pár minutek a dobře!!! Celkově mi to trvalo 4 hodiny a přes 25 papírů. Ale co řikala profesorka, tak konečný výsledek mam dobře... V účtování si nejsem zas tak jistá, ale musim říct, že po celou dobu probíhala výměna informací, takže kdo co věděl, tak to řekl.

Teď sedim v čajovně a mam práci... a to myslim, jako takovou tu, co se do ní chodí a dostávají se za ní prachy. Zatim sem v zaučování, ale po maturitě to vypukne. A jediný, co mě trápí je to, jestli brigáda, nebo poloviční úvazek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama