Květen 2009

A je to v .... pohodě

27. května 2009 v 13:28 | Anwi |  Akce
Takže, očekávaný masakr se nakonec nekonal a Anwielka odmaturovala. Ale musim říct, že ještě jednou uvidim obličej našeho spolusedícího na anglinu, tak to nepřežije. Já sem vsi vytáhla svoje vytoužený téma a on to skoro celý převyprávěl za mě, naštval zkoušejcího a mě taky. A teď k tématům:

Ekonomika: Dlouhodobý majetek
Angličtina: Anglická literatura
Čeština: Literatura pro děti a mládež (tak tohle byl gól!!!)
SPV: Antická filozofie (to bylo hrozný, najednou sem si vzpoměla jenom na Aristotela, Platóna a Sokrata)

Takže teď příjdou ty chvíle chlastání a užívání si. Takže vyrážim do ulic a hospod.

And in the end of game... everybody died

6. května 2009 v 21:42 | Anwi |  Výlevy
Tak dneska to bylo vážně něco!!! Věděla sem, že budu zkoušená z angličtiny, 25 maturitních témat, no nazdar!!! Vytáhla sem si papírek a tam stálo Osobnosti VB a USA. Pohodička, najednou sem měla skvělou náladu a jela sem. Takhle otázka je v pohodě. Martin Luther King a Royal family... A pak mi řekl, že si mam vytáhnout ještě jednu otázku. Čuměla sem na něj. To se mi nelíbilo, ale tak, co sem mohla dělat. Vytáhw. nout si takovou otázku jako Kanada, Austrálie... To bych byla v háji. Ale naštěstí to bylo dílo a život W. Shakespeara. A už sem zase jela. A ještě sem pobavila celou třídu tim, že sem si zkrátila konec Hamleta tim, že sem nepopisovala jak se tam pozabíjeli, ale jenom, že sem řekla ...and in the end of the game everybody died." Nevim, co je na tom tak vtipnýho, ale tak dobře.

Pak 2 hodiny češtiny, vyzkoušela 15 lidí, já sem se tomu naštěstí vyhla. Pak eko, přistál u mě papír, že prej test z ekonomických pojmů... Mam tam tak 70 %, ale kolik z toho dobře?? Tak to netušim a snad ani nechci.

Angličtina a zase papír. Kondicionály. Fajn, tak to sem ještě tak nějak dala za 2, ale ždímala sem mozek do poslední kapky. A hodně sem se bála další hodiny, což byla zase anglina. A měla sem proč. Test z časové souslednosti. Nechápavě sem na něj čuměla. Tohle už nemůže myslet vážně!!!! Nakonec, pro změnu, za 2.

A taky už vim známky z odborný maturity. A to 2 z PEKu a 2 z účta. Známky z češtiny nám ještě neřekla, což mě sere!!!

Tak, ale teď nechávam školu za sebou, známky na výzo už sou uzavřený a je to opravdu jen o těch 100 otázkách, který mě budou ještě pár dní strašit. Jo a ještě o úkolu z matiky, který si teď musim udělat. Někdo, kdo by mi s tim pomoh??? Hm... asi ne, tak hurá na to. Alespoň, že mě hřeje tequila :)