Červen 2009

záchod...

26. června 2009 v 19:38 | Anwi |  Výlevy
Tak si tu projíždim nějaký stránky (pracovní morálka pod podem mrazu...) a narazila jsem na jednu hlášku z anime:

Marie: Vydám sa za záchod. Ten vždy prijme čo urobím.

Ano, to taky asi udělam!!! Jinak zůstanu pořád sama.

No, nebo se nevydám za nikoho a zůstanu všech :)

Já sem totálně zapomněla na Eri!!! A sakra...

No nic, já se jdu raději věnovat práci, jinak sem napíšu ještě větší kraviny (jestli to vůbecjde).

Takže zatim....

Připojí se někdo???

25. června 2009 v 19:49 | Anwi |  Akce
V pondělí se konečně chystam jít se posadit do kina na Karolínu. Burtona miluju a navíc 3D!! Neni co řešit Takže pokud by se chtěl někdo připojit, tak je možnost. Ještě nevim čas a místo, ale od těch 4 mam čas celej den...

26.6.
Tak v pondělí 29.6 v 13:15 VC Anděl... Mít práci je někdy vážně strašná věc!!! V pondělí by tam mělo být vlezný do 3D sálů za 180,--. Tak a teď už jsem rozhodnutá a nikdo mě nepřinutí, abych to zrušila... (doufám, že mě nikdo nechce přejet autem, nebo něco podobnýho)

CO TO SE SEBOU SAKRA UDĚLAL?!?!?!?!

11. června 2009 v 23:51 | Anwi |  Muzika
Tak tohle ani nepotřebuje komentář.... Wednesday 13 si NECHAL OSTŘÍHAT SVOJE DREDY a co je nejhorší, tak má účas, který má na sobě KAŽDEJ DRUHEJ EMAŘ NA VÁCLAVÁKU!!!!!!! Tohle neni možný!!!!!! Držim smutek za jeho úchvatný dredy a jeho minulý dokonalý vzhled!!! A co důkaz???
Poznali byste ho????

Co se děje u Anwi???

11. června 2009 v 23:31 | Anwi |  Výlevy
Tak jsem zrovna dokoukala Hostel. Tenhle film se mi tu válel hodně dlouho a koukam, že úplně na nic. Větší kravinu sem už dlouho neviděla. Potřebovala bych se podívat na něco lepšího, ale žádný pořádný horor tu zrovna nemam... Někdo nějaký typ???
Takže, asi bych měla napsat, co vlastně se teď po maturitě se mnou děje. No, našla sem si práci a tam teď sem většinu času. Nejhorší je, že tam sem od 12 do 20 hodin. A na co jinýho mam čas?? Na nic, jsem ráda, že se dokážu připlazit domu (někdy okolo 21:30), vykoupu se a jdu spát. Chtělo by to sakra změnu, ale zrovna nějak nemam lepší nabídky. A ty prachy potřebuju, chystam se do toho Hrozenkova (už jenom necelý měsíc!!!!) a taky si potřebuju koupit nový botky. Ty moje už sou v dost špatnym stavu, nosim je pořád, takže sem je vevnitř prodřela na hřeby... Někdy je to celkem bolestivé. A jelikož jsem to já, tak sem si vybrala pořádný botky!!! :)

Rozhoduju se mezi těmahle... No, nejvíc se mi líbí asi ty druhý.