Život je houpačka a JÁ pracuju s dětma!!!

1. července 2009 v 21:45 | Anwi |  Anwiel
Život je kámoš!!!
A hajzl a šmejd!!!
Tu slunce zasvítí,
tu začne lejt.
Tak nějak si poslední dobou připadam. Od konce školy jsem hledala práci a ono furt nic, nic, až se našla brigáda na jeden měsíc (s tim, že třeba pak i na dýl). Pohoda, práci jsem totálně nesnášela, vůbec se mi tam nechtělo chodit, ale co jsem měla, to jsem udělala a to dobře a správně a dokonce i s úsměvem na rtech (pravda, trošku falešnosti tam bylo). Když se jednalo o to, jestli tam zůstanu dál, nebo ne, tak přišla šéfová a řekla mi, že těch 73 hodin, co jsem si odpacovala bylo opravdu dobrých... V čem je problém?? Právě v tom číslo 73. Já jsem totiž v práci byla 107 hodin, úplně mi zmizel minulý týden a nikdo to nechtěl řešit. Prostě jako kdybych byla vzduch. Přijít jen tak o víc jak 30 hodin, to už je vážně moc. Tak jsem se chvíli snažila jednat rozumně, pak jsem začala být hodně naštvaná, pak jsem se normálně nasrala a řekla, že se mnou teda už vážně počítat nemají. Ale těch 30 hodin jim nenecham, protože teď jaksi nemam ani na nájem, na nic. To bylo včera.
Dneska jsem mluvila s kamarádkou a ta mi řekla, ža mam přijít za ní, že by možná pro mě něco měla. Takže to dopadlo tak, že jsem zaměstnaná tady:
A co je nejlepší, tak mě to baví!!! Chápete to, mě baví práce s dětma!!!! Sakra, já tomu nevěřim. Dokonce jsem ani (moc) nenadávala, když mi na hlavu skočil kluk větší než já, který mě vůbec neposlouchal a dělal to, co neměl. Ale celý den jsem byla venku (zbohem dementní kanceláři) a vysportovaná jsem až moc. Akorád jsem si uhnala úžasný úpal. Takže příště čepici!!!
Takže moje časové možnosti jsou zase dosti omezené (pracuju od 7 do 18-19), ale i tak schánim příležitostné brigády. Mam tam pár dní vona, tak ať se neválim doma...


Jo a ještě tohle varování: od teď mě můžete potkat v modrym nebo oranžovym triku, takže se nelekejte, jsem to já a jsem v práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maude maude | 1. července 2009 v 23:08 | Reagovat

:) ale tak proč ne, je to zajímavý a aspoň člověk nehnije na prdeli. taky jsem řikala, že klidně pujdu radši do mekáče než sedět a volat v call centru.. a to už je co říct:D tak ať se ti tam líbí;)

2 Timíček Timíček | 2. července 2009 v 6:13 | Reagovat

Callcentrum nikdy!!! Pasiv by ještě v největší nouzi šel, ale jinak NIKDY!!! Myslim, že líbit se bude. A neboj, na tebe se taky někdy přijedu podívat :)

3 maude maude | 2. července 2009 v 13:56 | Reagovat

jsem měla možnost tam minulej rok taky pracovat, nakonec jsem si to ale rozmyslela, protože bych to moc nestíhala se školou. šla jsem tam ještě se třema lidma, a ty tam zůstali a pak postupně taky opadávali, jenom co mi vyprávěli, jak z důchodců po telefonu mámili peníze, no sorry, ale co to jako je? hnus prostě

4 Anwi Anwi | 4. července 2009 v 11:21 | Reagovat

Je to vážně hnus. A ani ten průzkum trhu bych nemohla (ikdyž to je lepší, to z nikoho nemámíš prachy), ale stejně, 8 hodin sedět se sluchátkama na hlavě... Hnus!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama