Tak co ta škola??

30. září 2009 v 22:31 | Anwi |  Výlevy
Já vim, že jsem slíbila, že jsem napíšu co škola a tak, ale zrovna jsem nastoupila do práce a vracim se domu tak okolo desátý strhaná ještě víc jak kotě. A navíc tu mam ještě spousty práce na seminárkách...
Ale slib je slib, tak to jsem ve zkratce napíšu:
1. Škola a přednášející jsou všeobecně velice dobrý (až na pana mistra Koubu (zasvěčení vědí), který mě naštěstí neučí), máme úžasnýho chlápka na psychologii, právo a ještě něco.
2. Jazyky jsou úchvatný, hlavně z japonštiny jsem nadšená. Na špáninu máme rodilou mluvčí a na japonštinu máme jak češku, tak japonku. Skvělá kombinace, od češky se učíme gramatiku a od japonky výslovnost a spoustu zajímavostí o japonštině, japonsku a japoncích (ale dobře, že umí anglicky)
3. Rozvrh je nahovno!!! 12 hodin v kuse bez hodiny vonla je vcelku zabijácká kombinace, ale zatím zvládám. A asi taky budu muset i nadále, protože některý přednášející trvají na 80 % docházky a dohadujte se s nima, žj. Takže každý den mám od osmy ráno, někdy do půl čtvrtý, někdy třeba do čtvrt na šest (a pak hurá do práce).
4. Pátky mam volno, ale stejně i tak jsem v práci.
5. Je zajímavé, že většina seminárek na dobrý téma má max. 5 stránek, ale seminárka na nejdebilnější téma jich má mít 15 - 20, což je nechutný, protože jsem na třetí stránce a mam závěr... A to na to mam už jenom týden, nebo dva Netušim, co s tim.
6. Třída je vcelku dobrá, je tam dost růžových slepiček a namachrovaných dementíků, ale i pár správných lidí.
7. Už mam i nějaké známky:
Základy CR: 1, 2
Anglina: 1
Informatika: 1
Japonština: perfecto

Tak to by pro zatím stačilo. Jdu naložit tělo do vany a pak udělam něco na seminárkách. A taky bych měla hodit tělo do postele...

Jo a ještě jedna (nepodstatná) informace: stěhuju se (zase). Tentokrát (snad) na delší dobu. Myslím, že jsou to Měcholupy. Je to byt, který je zrovna v rekonstrukci. Teda ona už vlastně končí, nějak příští týden se pokládají podlahy a pak se tam začnu přemisťovat.

A já vážně končím. Snad někdy najdu čas na rozsáhlejší článek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maude maude | 30. září 2009 v 23:28 | Reagovat

do měcholup občas jezdívám na kole...:-) jinak koukám, zatim seš úspěšná, tak ať je to i nadále ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama