Říjen 2009

Návrat do dětství... What if??

24. října 2009 v 13:03 | Anwi |  Muzika
Tak jsem nedávno vyhrabala kapelu, kterou jsem poslouchala když mi bylo tak 12 let. A můžu říct, že se mi pořád zatraceně líbí!!! A tahle je a asi už navždycky zůstane moje nejoblíbenější.

Creed - What ifI can't find the rhyme in all my reason
I've lost sense of time and all seasons
I feel I've been beaten down
By the words of men who have no grounds
I can't sleep beneath the trees of wisdom
When your axe has cut the roots that feed them
Forked tongues in bitter mouths
Can drive a man to bleed from inside out

What if you did?
What if you lied?
What if I avenge?
What if eye for an eye?


I've seen the wicked fruit of your vine
Destroy the man who lacks a strong mind
Human pride sings a vengeful song,
Inspired by the times we've been walked on
My stage is shared by many millions
Who lift their hands up high because they feel this
We are one We are strong
The more you hold us down the more we press on

What if you did?
What if you lied?
What if I avenge?
What if eye for an eye?


I know I can't hold the hate inside my mind
What consumes your thoughts controls your life
So I'll just ask a question
A lonely, simple question
I'll just ask one question

What if
What if
What if
What if
What if I? (Repeat 4 times)

What if you did?
What if you lied?
What if I avenge?
What if eye for an eye?
What if your words could be judged like a crime?

What if
What if
What if
What if
What if I?

Menší výlet?? Proč ne!!!

24. října 2009 v 12:18 | Anwi |  Akce
Tak... Sice to tu opravdu nemělo vypadat takhle, ale zalíbilo se mi to, tak to tak nechám. Jen pro info, tak původně měla být stránka jako dopisní papír... samozřejmě dle mého gusta, ale jelikož Anwi opravdu nemá moc času a ani u sebe v notebooku nemá odpovídající programy, tak jsem zvolila něco jednoduššího. Ale i tak dobrý, ne??

Ale zpátky k nadpisu. Anwi pojede na menší výlet. A to dokonce za hranice, což u ní není zas tak moc obvyklý jev. Jedu do Polska s pár lidma ze školy. Jede se na 3 dny a můžu říct, že program je vážně moc moc pěkný. Ani nevím, jak to budeme stíhat. Vyjíždíme ve středu brzo ráno. A hnedka první den se jede po koncentrákách. To rozhodně sranda nebude, ale i tak se na to těším. Rozhodně to bude moc zajímavá zkušenost. No, nebudu se tu rozepisovat o tom, co všechno se bude dít, to napíšu až přijedu, ale vážně se neskutečně moc těším!!!

No, tak teď se jdu trápit nad španělštinou. Mam mít referát na nějaké téma. Copak já vím o čem mam sakra kecat!!! To mě vážně štve, když si něco vyberu, aby se mi to líbilo, tak by mi to neuznala, protože je to moc složitý pro ostatní (u nás jsou totiž i začátečníci). Takže mi zbývá jenom popis osob, latinské Ameriky nebo nějaký rozhovor... No, nic moc.

Sakra, může mi někdo prozradit, proč mi blog odmítá uložit obrázky?? Ať se snažím nahrát jakýkoliv, tak nic... Mam pěknou zásobičku smajlíků, tak jsem je chtěla hnedka využít, ale smůla A přes html kódy se mi to dělat nechce, protože je nemam nikde na netu uložený. Tak příště.Rekunstrukce

13. října 2009 v 10:34 | Anwi |  Akce
Tak... a začnu předělávat blog. A nejen, že změním pozadí, nebo písmo. Chci to tu překopat od základů, takže teď to tu bude podle toho tak vypadat. A pořádně si s tim pohraju... Mam určitou představu a chci ji uskutečnit. Tak a je to venku!!


O tom, jak si Anwi prostě nedá pokoj a nezůstane na jednom místě...

10. října 2009 v 23:29 | Anwi |  Výlevy
Ano, někteří to o mě už slyšeli, nějteří se toho dokonce i aktivně zůčastňují a jiní se to právě teď dozvědí. Anwielka se znovu stěhuje... Ne jako blogově, ale opouštím svůj pokoj na Žižkově, kde jsem ztrávila přibližně 4 měsíce. Důvodů je hodně, ale ten hloavní je to, že byt je jako velká houba nacucaná vodou. A začíná tu být zkurvená zima, což je pro mě opravdu něco, co nedokážu překousnout. Jak všichni okolo mě vědi :)
Nejdřív jsem si řikala, že to zvládnu, že si prostě zatopím, ale když jsem si spočítala vídaje na topení, tak se mi udělalo vážně nevolno. A navíc se dostavily jisté zdravotní komplikace, které byly z vetší části spojené také s tím, že žiju v neustálém vlhku. A poslední kapka bylo to, když mi začalo hnít vyprané oblečení.
Takže se přemisťuji ze Žižkova do Horních Měcholup a už se neskutečně těšim, až to tam prolezu. A taky na můj nový pokojček. je sice menší, ale je hrozně útulný. Dneska jsem si tam byla hodit skoro všechny věci, které mám. Teď u sebe mám jen počítač a tiskárnu. A makam na seminárce. Teda... teď na to spíš kašlu, ale tak kdo by se divil v půl na půlnoc.
Měla bych jít do postele a užít si svojí poslední noc ve "starym" bytě. Pustim si Rena a Stimpyho... nebo možná Jeffa Dunhama. Možná nějaký film, když se mi nechce spát. Mam chuť na Fontánu. Dokonalý filmek, který se zrovna hodí k mému duševnímu rozpoložení. Je mi divně, ale to je jenom Time of my live... Aspoň doufám.
Jdu na tu Fontánu.