Březen 2010

31. března 1993, nemocnice Wilmington

31. března 2010 v 23:51 | Anwi |  The Crow
Není to ani dva měsíce, co jsem psala o smutném narozeninovém dni Brandona Lee. 1. února se narodil a 31. března zemřel úžasný herec a skvělá osobnost.

"Romantický horor v režii Alexe Proyase, byl Brandonovi jako by střižen na míru. On sám byl velkým fanouškem komixů.
Do konce natáčení zbývalo pouze sedm dní, když se točila jedna z posledních scén, kdy měla být postava Erica Dravena kterého hrál Lee zabita výstřelem ze zbraně Fun Boye v podání Michaela Masseye. Na Proyasovo "akce" Massey střílí, vše probíhá podle scénáře, ale když se ozvalo "cut", Brandon Lee zůstává ležet na zemi. Lee byl okamžitě dopraven do nemocnice, ale po 12 hodinách umírá v nemocnici ve Wilmingtonu. Brandon Lee zemřel 31. března 1993, pouhých 17 dní před svatbou s Elizou Huttonovou.
Brandon byl pohřben vedle svého otce u jezera Lake View Cemetry, Capitol Hill, Seattle, Washington."

Toto je oficiální text. Bez vysvětlení. Oficiální policejní zpráva uzavírala tento případ slovy Nešťastná náhoda. Skutečnost je, že nad tímto případem se pohupuje tolik otazníků, které nikdy nebudou proměněny ve vykřičníky... Škoda. Co člověk, to názor na to, jako to skutečně bylo. Jedni věří, že to byla skutečně jen nehoda, další vidí jasné odstraňování rodu Lee a další věří, že Vrána je prostě prokleta. Ale skutečnou pravdu se už nikdy nedozvíme, každý bude věřit tomu svému.


Murderdolls hlásí návrat, tentokrát doopravdy!!!

26. března 2010 v 21:23 | Anwi |  Muzika
 Tak to vypadá, že Panenky se nám vážně vrátili... Divný, co? Furt nebyl čas, furt bylo něco, ale najednou je času spousta. Joey nejen souhlasil s koncertováním s Robem Zombiem, ale taky se zavřel do studia s Wednesdaym a ve dvou (plus nějaký hosti) natáčí novou desku MD s názvem Women And Children Last. První desku Beyond the Valley of the Murderdolls natočila partička před osmy lety a od té doby nic. O natáčení nové desky a návratu Panenek se spekulovalo už tolikrát!!! Ale nikdy nebyly takové důkazy jako teď. Třeba to, že tohle info už bylo otisknuto v Kerrang!, kde je i rozhovor s Joeym, kde mimo jiné slibuje turné po Anglii, což znamená, že nezůstane jen u desky a u těch dvou magorů. A to je dobře, budou i nějaký videa.

Jen by mě zajímalo, jestli vykopou zase nějaké staré písničky, nebo jestli tentokrát nechají album úplně nových věcí. Uvidíme. Já osobně bych velice nerada slyšela předělané původní písničky.

A jako malý dárek pro fandy si J a W připravili reportík (zatím jen jeden maličký) z natáčení, tak tady je:
"Tady jsou Joey a Wednesday!! Píšeme ze studia v Hollywood Hills, kde zrovna nahráváme naše nové album "Women and Children Last". Bicí party máme, až na jeden song, kompletně nahrány. Teď přijde čas na basu a kytaru. Tohle album se vám zažere do xichtu, slibujeme! Zemřete, po poslechu prostě přestanete žít... hahaha. Docela se o nás začíná pokoušet ponorková nemoc, protože dnem i nocí jenom nahráváme a vůbec neopouštíme studio. Nemůžeme se dočkat, až to všichni zmrdi tam venku uslyší! Tak zatím.."

Pánové se do toho opravdu obuli a já jen doufám, že to opravdu bude stát za to. A ještě nějaká ta fotka ze studia...

Fotky i reportík převzaty z Maggots-Lair   Těch fotek tam je víc, ale už bez ksichtíků.

A ještě pro připomenutí musím připojit nějaké to video...

Murderdolls - White Wedding

Murderdolls - Dead In Hollywood


Jasný důkaz, proč by Anwi neměla házet hlavou na koncertech

22. března 2010 v 22:18 | Anwi |  Anwiel
Tak mě v pátek na koncertě nutili házet hlavou. Což byl problém, protože se mi nechtělo sundavat optiku a s ní to taky nejde... Takže prst mezi oči a párkrát jsem těma vlasama hodila. Jenže!!! Náš milovaný Storm je vždy v pohotovosti a tak tento neopakovatelný (!!!!) moment zaznamenal...A abyste se taky podívali, jak moc mě takový koncerty baví, tak jsem dám ještě nějaký ty kompromitující materiály.
Já s panem Stormem. Bez něj by koncert nebyl to pravé... On tam prostě musí být a vše řádně zdokumentovat :)

To, co mi tam tak neslušmě vykukuje je palička, nic jiného...


Tak, myslím, že sebestřednosti bylo už dost, ne?? Uložit, vykoupat se, vyčistit si zuby a jít se dívat na něco pěkného a animovaného.... třeba něco od Burtona by se šiklo.

Tak nevím, nevím...

20. března 2010 v 22:43 | Anwi |  Výlevy
... ale začínám pomalu přemýšlet o tom, jestli nezaložit Rimortis samostatnou položku v menu. Už jsem zase navštívila další dva koncerty. Reportíky bych napsala, aspoň z toho prvního. Ten byl skvělej!! Ani mi nevadila navoněná a zmalovaná štětka, co se kroutila hned pódiem a dokonce ani ožrala, co mi málem hodil šavli na boty.


Teď mě čeká měsíc praxe. Jsem na to hrozně zvědavá!! Většina lidí od nás si našla praxe v cestovkách a v podobnejch institucích. Tomu jsem se chtěla strašně moc vyhnout. A musím si poklepat na rameno, povedl se mi úlovek přímo obrovský a vzácný. Budu na praxi v Národním Památkovém ústavu a to na oddělení hradů a zámků. Sice tam nejspíš budu dělat s nějakejma papírama, ale i tak se kurva těšim!! A ani mi nevadí, že za to nebudou žádný peníze a že budu dělat 8 hodin tam a ještě několik hodin v mojí práci.


No, teď bych měla jít asi spát, včera jsem na koncertě vybumbala něco alkoholu, pak jsem až do rána čuměla do stropu (což je něco neskutečného, po koncertě většinou usnu) a pak jsem lítala jako blbec a balila. A zítra mam budíček na osmou. To je neděle, co!!

Rimortis - Opera v plamenech (14.11.09 Úmyslovice)

Těch xichtů už bylo dost, ne...

12. března 2010 v 0:30 | Anwi |  Výlevy
Nějak jsem nemohla snést ty xichty, co jsem si dala na pozadí a řekla jsem si, že je čas na nějakou tu přírodu. Je to divný, ale na tomhle pozadí jsem strávila asi tak měsíc, spíš ale víc. A nejvíc času zabralo jeho hledání. Je pravda, že nejdřív jsem tu chtěla nechat ten obličej bez očí, ale když jsem si tohle hodila na myspace, tak jsem prostě neodolala a dala ho i sem. Hrozně se mi líbí!!!

A hRobík ještě jednou

9. března 2010 v 21:53 | Anwi |  Muzika
Nějak si nemohu pomoct!! Zrovna sjíždim live záznamy a prostě to sem musím dát a už se mi to nechce dávat do minulého příspěvku. A proč taky. Rob si zaslouží místa kolik bude potřeba, na něm se šetřit rozhodně nemá!!

Rob Zombie "WHAT?!" live


Rob Zombie Werewolf Women of the S.S. Live


Rob Zombie Sick BubbleGum LIVE


Sakra, já z těch jeho pohybů prostě nemůžu!!!

Robík je zpátky...

9. března 2010 v 12:58 | Anwi |  Muzika
... a jeho nová deska je skvělá. Mam jí doma už nějakou tu dobu, ale zatím jsem neměla čas si jí pořádně poslechnout. Teda, když nebudu počítat dvouhodinovku volna ve škole, ale na tý chodbě byl furt nějakej hluk, tak se moc nedalo soustředit a navíc jsme to šíleně komentovali se spolužačkou. Takže se ze zcela vážného poslechu alba stala komedie.
Ale teď už vážně. Video na písničku Sick BubbleGum jsem viděla na hRobově myspace je to tak měsíc zpátky a musím říct, že jsem se u toho celkem pobavila (videa přidam na konec), protže ty oblečky, co tam Rob má... no nazdar!! Hlavně ta prouškovaná košile je super.
Deska je skvělá, sice bych jí dala jiný název, protože původní Hellbilly Deluxe je deska totálně úchvatná a moje nejoblíbenější!! Je pravda, že ta nová s názvem Hellbilly Deluxe 2 se jí nemůže rovnat ani náhodou. Ale tak prosím, mistr si může pojmenovat desku jak chce.
Jinak, písničky jsou to opravdu vtipné. Kromě už zmiňované žvejky třeba Mars needs Women, Jesus Frankenstein, The man who laughs...
Jediná písnička, která mě vážně neoslovila vůbec je Dream Factory, ani nějak nevím proč, možná to je proto, že tam Rob má prakticky celou písničku zdefomovanej hlas, což je totální škoda!!
No jo, posledních pár minut volna, než na mě zazvoní pán z PPL a bude se dožadovat mé pozornosti, tak snad, abych sem hodila to video.
No dobře, tak mě pín z PPL předběhnul, takže rychle video a pak do práce :(


btw. v sobotu jsem byla na koncertě Rimortis (zase ). Pokud budu mít štěstí, tak s nima teď budu častěji. Ale to už tak úplně nezáleží na mě. Nejen, že se mi moc moc líbí nové cd, ale hlavně čím dál tim víc propadám kouzlu zpěvákova hlasu a jeho pohledu. No jo, po posledním koncertu jsem propadla úplně...

Další zoufalé volání o pomoc!!!

1. března 2010 v 14:31 | Anwi |  Výlevy
Mé nejčernější myšlenky se naplnily!!! Včera mi bylo oznámeno, to, co prostě přijít muselo. A to že mam max. dva měsíce na to, abych se odstěhovala. Takže se hledá nějaký volný zařízený pokoj pro jednu zaměstnanou studentku v Praze.
No jo, já nezůstanu na jednom místě moc dlouho... Ale teď bych zůstala až zoufale ráda!! Jakákoli informace bude velmi vítána!

A abych se podělila o něco z mých zážitků z Japonského dne, na kterém jsem byla v sobotu, tak jsem dam jednu dokonalost. Sice to vystoupení není to, co jsem viděla, ale oboje je úchvatný!! Doporučuji si od nich něco sehnat, jsou úžasný!!