Prosinec 2010

Já nejsem hloupá...

27. prosince 2010 v 12:27 | Anwi |  Výlevy
... já mám jen smůlu, když přemýšlím!
Oblíbená hláška jedný úžasný žensky, kterou jsem si velice ráda ukradla. Ale ono jí to nijak vadit nebude, ona to totiž říká takhle: Jag är inte dum jag har bara otur när jag tänker.

Konečně se mi povedlo pro letošek dodělat zkoušky. Nechápu profesory, co natáhnou do těch nejkrajnějších termínů. Což znamená test poslední den školy a to ještě v 15.00, když škola se zavírá někdy v pět. Ale co, velice ráda jsem si po dlouhé době napsala test, kde jsem musela přemýšlet nad tím, kde je chyták, protože je nemožné, abych vše věděla... Chyták tam byl jeden. Nejdřív jsem se na něj nenachytala, ale pak... Prostě je blbost ptát se dalších píšících lidí!! Takže nakonec 96 bodů ze sta a je to


Bohužel budu muset do školy ještě v lednu, jednou pro napsání zápočtu a pak ještě jedna zkouška. Tak pro tenhle semestr se mi nepovedlo udělat zkoušky do konce roku, ale proč mě to tak štve?!

Teď se válím doma a užívám si chvilky klidu. Konečně jsem se koukla na film, co si slibuji už přes 4 měsíce. Talvisota!! Jestli má někdo rád válečné filmy, tak tohle je úžasný film. A co je hlavní, tak není americký, takže žádný kýčovitý love story, ani dementní happy end. Prostě je to natočený tak, jak se to stalo doopravdy... Což je u filmů opravdu vzácnost!

Když už jsem u těch filmů, tak bych si chtěla zajít do kina. Ale nějak netuším na co. Ale z toho asi nic nebude, protože ještě dnes a zítra si dopřeji klid a pak se zase ponořím do učení na tu poslední zkoušku. Mam z ní celkem strach, ta ženská je schopná vyhodit od zkoušek 98% studentů (jak se jí to povedlo minule) a hnát je na komisionálky.

Když už jsem u těch plánů do budoucna... Tak nejbližší je asi Silvestr,pak
2.2. Axel Rudi Pell
12.2. Rimortis
26.2. Rimortis 
8.3. Yamato - the drummers of Japan
20.3. Paganfest (možná)
1.4. Rimortis, Salamandra 
13.4. Mike Terrana - úžasný bubeník s neuvěřitelnou show!!
3. - 5. 6. Metalfest

A další určitě přibudou... Jestli se to povede, tak bych se ráda dostala zase na Masters of Rock, i když letos je mnohem lepší nabídka právě na Metalfestu. Přece jen na Metalfest přijedou Sabaton, Accept, Cradle of Filth, Arch Enemy, Rage a hodně dalších. Kdežto na MoR mají jako  headlinera Guano Apes (nechápu) a z dalších kapel bych si zašla snad jen na Hammerfall a na Alestorm. Třeba ještě dodají nějakou tu zajímavou kapelku, zatím nic moc...

Metalfest