Srpen 2011

Eric Draven

28. srpna 2011 v 10:36 | Anwi |  The Crow
V noci jsem jaksi nemohla spát a tak jsem přemýšlela nad tím, jak namalovat Erica z Vrány. Napadl mě docela dobrý nápad a tak jsem se ráno dala do práce, ale... Ale moje speciální tužky na malbu prostě zmizely!! Já vím, že jsem dlouho nic nemalovala, ale to není přece důvod, aby zdrhly! Copak nevědí, jak byly drahé?! No nic, měla jsem tu tedy jen mikrotužku a s tou se to vážně nedalo. Tak jsem sáhla po pastelkách, se kterými jsem malovala naposledy asi na základní škole. Šlo to hrozně! Pastelka prostě není uzpůsobena na kresbu! Ale co už, když jsem se s tím patlala více jak 3 hodiny, tak si to přece nenechám pro sebe, ne =)


My Beautiful Madness

22. srpna 2011 v 13:20 | Anwi |  Anwiel
Někdy si tak říkám, že tahle písnička na můj život sedí opravdu totálně skvěle!! Zbožňuji jí!

Pretty Maids - Beautiful Madness
Well you can knock me you
And you can bring me down
I'll get up and I'll be back on my feet again
I'm living here and now
I love to live out loud
Gonna take it to the max till the bitter end

You gotta roll with the punches
Never lower your parades
You another day wasted
Is better than a wasted day

It's a beautiful madness
The life I've been giving
A beautiful mess
The way that I'm living
A beautiful madness
A beautiful life
It goes on and on
It goes on till the day that I die

I've had my crazy ways
Too many hazy days
I really had my share of missed opportunities
But there'll be no regrets
Cause when it comes to it
I lived the life I love to live I'm forever free

There must be a guardian angel
Who's watching over me
Some kind of beautiful stranger
Who wants me to be

You gotta roll with the punches
Never lower your parades
Gonna take it as it comes yeah
Don't let it get to waste


Prague Pride 2011

13. srpna 2011 v 21:28 | Anwi |  Akce
Tak tohle byla stoprocentně nejlepší nehudební akce na které jsem kdy vůbec byla. Neuvěřitelná pohoda, spousta veselých a suprových lidí, zábava a neuvěřitelné množství šílených kostýmů.

Někdy ve dvanáct odpoledne jsem přijela domů, dala si rychlou sprchu, vzala foťák a hurá na Náměstí Republiky, kde už bylo opravdu hodně moc lidí. Se spolubydlící a dalšími kamarády jsme se chytli několik desítek metrů dlouhé pride vlaky a čekali jsme na pokyn k pochodu.
Vyšlo se před druhou hodinou směrem k Václavskému a Jungmanovu náměstí. Vlastně to šlo všechno bez větších problémů. To, že po celou dobu nás pronásledovali křesťané a cpali nám ty jejich keci o tom, že homosexualita je hřích a že když se vzdáme svých nestoudných myšlenek, tak nám Bůh odpustí a bla bla bla... No jo, co nadělat, tomu se člověk prostě nevyhne. A navíc oni nebyli zas takový problém, jen mluvili a mluvili.

Ale na Jungmanově náměstí už čekali neonacisté a to vypadalo na větší problém. Ale ani tohle nic nebylo. Jestli jich tam bylo padesát (nás bylo přes 5000) a jen pokřikovali. Sice se některý z nich snažili dostat se mezi nás a jeden z nich tam hodil dýmovnici, ale jinak to byla trapnost. Naštěstí.

Speciálně pro Kentaura slečna Angel M.

6. srpna 2011 v 19:09 | Anwi |  Pro oko
Tak tohle je moje Simka Angel M. (příjmení raději psát nebudu, protože jeho majitel na tento blog chodí =D)
6. srpna 1945

6. srpna 2011 v 14:54 | Anwi |  Výlevy
Kdo ví, co se tento den stalo?? Bohužel musím uznat, že většina lidí nemá ani páru o tom, co to bylo. Někteří z roku dokáží poznat, že by to mohlo mít něco společného se druhou světovou válkou. A mají pravdu.

6. 8. 1945 byla shozena atomová bomba na japonské město Hiroshima. A 9. 8. pak byla shozena bomba na město Nagasaki. V prvních dvou až čtyřech měsících po shození bomby zemřelo v Hirošimě až 166 000 osob. Během dalších měsíců vzrostl počet úmrtí na popáleniny a nemoc z ozáření způsobenou radiací. Většina lidí, kteří v obou městech zahynuli, byli civilisté.

Říká se, že ve válce je vše povoleno, ale činy jako je bombardování těchto dvou měst, jsou jasným důkazem, že tak by to být nemělo...