Květen 2012

Konečně trochu času

31. května 2012 v 15:23 | Anwi |  Anwiel
Tak nějak to začalo. V pondělí jsem udělala svojí poslední zkouškovou zkoušku (tj. zkoušu před absolutoriem). Chtěla jsem si dát pár dní klid. Spát konečně do jedenácti, pak si zacvičit, kouknout na nějaký ten seriál. Jít do práce, pak zase hezky domů a chvilku zase spát. Další školní povinnost mám až další středu a to přijímačky na karlovku. Zodpovědně mohu říci, že co jsem mohla, to jsem o Japonsku už přečetla, abecedy už znám za ty tři roky snad dobře, angličtina by měla být také v pořádku a čeština taky.

Takže plán byl takový, že přes týden budu nabírat síly, co jsem za poslední měsíc ztratila, cičením se dostanu aspoň trošku do formy, kterou jsem ztratila a občasně si napíšu japonské abecedy, abych si to procvičila. A o víkendu bych se na to podívala, trochu si procvičila všechny šogúny, císaře a podobně.

A taky jsem chtěla napsat něco na svůj druhý blog, kam píšu recenze. Inspirace a nápadů je víc než dost, ale ...

... pak mi volala máma, že v sobotu se jede k babička na Mělník. Takže sobota padla. Pak jsem se dozvěděla, že v neděli je taky nějaký rodinný den. A najednou je po víkendu. Takže vše musím musím stihnout do toho víkendu. Celý den sedím u pc, furt něco čtu, dělám, předělávám, u toho mám puštěný Simpsonovi, abych tu u toho neusnula... Hlavně tedy u ekonomie, to bych asi nezůstala v bdělém stavu =D

Zítra si jdu koupit nové botky! Steelky se mi rozpadly, konečně mi za ně vrátili peníze. Tuhle značku už si asi nepořídím, poslední dobou jsou na ně jen špatný recenze. Ale nějak nemohu najít co za značku bych si měla pořídit. Nejlépe bych chtěla martensky, ale na ty nejsou prachy, jsou vážně odporně předražený.

Aspoň jsem předělala tenhle blog. Tenhle nový design se mi moc líbí, i když možná ho budu ještě předělávat a různě si s ním hrát. Každopádně to pozadí zůstane=)

Taky jsem začala přemýšlet o dalším tetování. Chtěla bych něco na stehno. Řekla bych, že horní část už jich má celkem dost. Vím, že jako další měl být W13, ale to není to místo pro něj. Přemýšlím o něčem podobném jako je tohle:


Můj mozek před zkouškou...

22. května 2012 v 21:21 | Anwi |  Výlevy
Můj mozek den před důležitou zkouškou mi připomíná písničku od Murderdolls...

The lights are on
but there is no one home
And I sit here in my dark place alone
Dark place alone!

Už to tak bude

11. května 2012 v 23:00 | Anwi |  Výlevy
Skoro rok jsem se věnovala člověku, který... no, nemůžu říct, že by za to nestálo, to ne. Byla to sranda, spousta zajímavých akcí a výletů na motorce. Jenže ono to už nějak nešlo, přestávala to být sranda a navíc pan Motorkář i přes všechny sliby stále bydlel se svou bejvalkou. Nejsem si jistá, jestli s ní něco měl, nebo ne a je to celkem jedno. Pak mi naši společný kamarádi prozradili, že mi kvůli ní lže. Např. měli jsme být spolu o víkendu, ale napsal mi, že musí jet k bratránkovi, pomoct mu se stavbou baráku. A bum ho, on byl se slečinkou na chatě. A takových případů bylo mnohem více. Já mám se svým ex taky dobrý vztahy, ale tohle je trochu moc, ne?
Každopádně to nebyla jen slečna L., co mě konečně dokopalo k tomu, abych mu udělala pápá. On se totiž na scéně objevil někdo jiný. Dost jsem s tím člověkem rozumněla už přestím, ale ve chvíli, kdy se Motorkář vysral na mojí oslavu a já byla nakonec s panem M. jsem prostě zjistila, že to chce změnu. Sice se to neobešlo bez scén, ale tak ať. Já jsem teď spokojená, moc moc spokojená. Pan M. má úžasně tvarované rameno do kterého je radost se zavrtat =D No nic, raději nebudu zabíhat do detailů... Ale už jen to, že u něj jsem drtivou většinu času, to je u mně co říci!!
Dneska jsem byla koncečně odevzdat svou absolvenskou práci. Mám z toho blbý pocity, mám pořád pocit, že jsem neuvedla všechny zdroje a že mi jí neuznají a že mi řeknou, že je špatná bla bla bla... Ale co, japanistika je blíže a blíže =)
Zítra mě čeká rodinná oslava, škoda jen, že bude tak hnusně. Vezu tam ochutnat somácí saké, co má všude tak velký úspěch a dneska jsem nakládala další várku, tentokrát jsem rýži povařila, takže by to mělo být ještě lepší!
Chtělo by to změnu i tady. Přemýšlím nad tím už opravdu dlouho, ale teď prostě nebyl ani trochu čas! A asi ani nebude, teď mě čekají zkoušky, zkoušky a přijímačky a pak absolutorium. Jo, prostě žiju školou...
A teď rychle do sprchy a do postele, budíček je nařízený na 5.45 =( Blééééé takhle v sobotu!

Jo, pan dokonalý (bubeník!!), úžasný showman a já nevím, jak ho jinak nazvat... Jen doufám, že znovu zavítá k nám, protože tohle byla prrrrdel!!! =D Mike Terrana

Poslední den výuky se Supermanem

3. května 2012 v 20:42 | Anwi |  Výlevy
Tak je to tady. Dneska jsem měla poslední den výuky. Teď jen udělat nějaký ty zkoušky, obhájit diplomku a nakonec ještě složit závěrečné zkoušky. A budu mít od těch dementních kreténů pokoj. Nejraději bych k těm zkouškám ani nešla, stejně chci jít od začátku na úplně jinou školu a v tomhle oboru pracovat nechci. Ale co, když už tam jsem, tak to doklepu.

A jelikož ještě nemám tu diplomku hotovou, tak dost psaní sem a jdu čumět do toho (opravdu jen čumět, nápady nejsou...). A k tomu song, který mě baví celý den....

Norazo - Superman
A kdyby si někdo chtěl zazpívat, tak taky je přepis textu:
Adeura, Jigureul butakhanora
Abeoji, Geokjeong eunhajimaseyo
Bajiwie paentiipogo oneul do nan gireul naseone
Adeura, Mangto neunhago gayaji
Appulssa, eojjeon jiheojeonhadeora
Parantaijeue ppalgan paentineun naechaming pointeu

Oneuldo dalligo, dalligo, dalligo, dalligo
Salligo .. salligo .. salligo .. salligo
Dorara jigu yeol du bakwi!

Olbaekmeori geunyug ppangppang nan syupeomaen
Jiguinui chingu nan syupeomaen
Meotjiguna, jalsaenggyeotda daeinbaeui kariseuma
Saeijeuga jangnan aniji
Eojjaetgeona geunyug ppangppang nan syupeomaen
Jiguinui chingu nan syupeomaen
Yusapume juuihaeyo
Ogakhyeonge S jaya wi araero seupan 100%

Adeura, Achimeun meokgo gayaji
Abeoji, Binsogi nalgi pyeonhaeyo
Seoul, daejeon, daegu, busan jjikgo naseo dokdo han bakwi

Oneuldo dalligo, dalligo, dalligo, dalligo
Salligo .. salligo .. salligo .. salligo
Dorara jigu yeol du bakwi !

Olbaekmeori geunyug ppangppang nan syupeomaen
Jiguinui chingu nan syupeomaen
Meotjiguna, jalsaenggyeotda, daeinbaeui kariseuma
Saijeuga jangnan aniji
Eojjaetgeona geunyug ppangppang nan syupeomaen
Yusapume juuihaeyo
Ogakhyeonge S jaya wi araero seupan 100%

Oneuldo dalligo, dalligo, dalligo, dalligo
Salligo .. salligo .. salligo .. salligo
Dorara jigu yeol du bakwi !

Olbaekmeori geunyug ppangppang nan syupeomaen
Jiguinui chingu nan syupeomaen
Wigi ttaemyeon natananda
Bamhaneure bakjwimoyang
A cham geugeon baeteumaeniji
Eojjaetgeona geunyug ppangppang nan syupeomaen
Jiguinui chingu nan syupeomaen