Září 2012

Jsme velká hvězda!

30. září 2012 v 22:17 | Anwi

Už z nového bytečku =)

29. září 2012 v 8:29 | Anwi |  Anwiel
Juhůůů, tak Anwi už je skoro přestěhovaná! Mám tu už polovinu věcí, další polovinu přitáhnu příští týden. Každopádně to důležité tu už mám. Veškerý nábytek a spotřebiče tu byly, takže o to jsem se nemusela starat. Dokonce i nádobí tu je, ale tady mi teda něco chybý, třeba skleněná mísa na pečení. Ale to budu řešit později.
Včera jsem tu zapojovala televizi a net. A to byla teda akce! Tenhle kabel zapojit sem, tamten zase tam... A ono to fungovalo! Ale když jsem odklidila kabely ze skříně, tak to všechno začalo svítit červeně a já musela začít znovu. A jak koukám, tak tu tv jsem raději měla nechat nefunkční, teď tu na to koukám a je tam 200 programů. Co já s tím budu, sakra, dělat!
Pračka taky funguje, už suším první várku prádla =) Ale teď už musím jít, jedu na Karlštejn, máme tam průvod, takže kostým na sebe a hurá na vlak...

Hledá se domov pro psíka

25. září 2012 v 20:54 | Anwi |  Akce
NUTNÉ!! Hledám domov pro psa, cca 1 rok, bígl, má papíry i pas, je očkovaný a má čip. Odchytila jsem ho na začátku týrání, takže nemá žádný problém s lidmi a je moc moc hodný a přátelský. Do týdne mu musím najít hnízdečko a páníčka, nebo bude muset do útulku... Prosím o sdílení!

Tohle musím mít!

24. září 2012 v 20:55 | Anwi |  Pro oko
Ooooo, tak tohle jsem raději snad ani neměla najít!! To prostě musím mít!! Bez ohledu na cenu, bez ohledu na to, jestli za to budu muset upsat duši, ale prostě to musím mít! A ještě jednou prostě to musím mít!!

A tohle taky, Watchmeni jsou moji miláčci!

Snad to vyjde!!

21. září 2012 v 23:19 | Anwi |  Výlevy
V neděli se jdu podívat na byt. Podle fotek vypadá totálně luxusně!! Škoda jen, že zítra jsem mimo prahu, jinak bych tam šla, hlavně jen, aby mi zase neutekl. Včera jsem se byla podívat na úžasný byt, ale přišla jsem pozdě. Slečna, co tam přišla cca 5 min přede mnou, tak hnedka položila na stůl zálohu =( Já jí taky měla v kapse, ale kdo dřív přijde, no znáte to. Ale tenhle si nenechám jen tak vzít!
Je to 1 kk, takový malý útulný kousek klidu a soukromí =) Nájem je 9 000,- celkem, což je super. A hlavně je plně zařízený. Je tam lednice, sporák, mikrovlnka, obývací stěna, dvojlůžko, sprchový kout, aut. pračka, vest. skříň, kabelovka, internet. Jen jsem nezjistila, jestli je wc v koupelně, nebo ne a z fotek to není poznat. Ale v tomhle jsem ochotná udělat výjimku. Hlavní je, že je tam sporák! Vážně, bytů bez trouby je jak nasráno a já vážně nechápu, jak někdo může žít jen s vařičem!
A tady jsou (ukaradený =DD) fotky!! Jo a je to prakticky hnedka u metra Vysočanská a do práce bych měla krásný spojení =)


Jo a co se týče bydlení, tak na Suchdole už nejsem. Sice jsem se musela vystěhovat během pár hodin (někdy ve 3 mi bytná napsala, v 19.15 jsem dorazila domů a okolo půl jedenácté jsem si odnášela poslední věci), ale jsem neskutečně šťastná! Sice ještě teda nemám bydlení a jsem prakticky bezdomovec, ale mám klid. Poslední dobou jsem tam ani prakticky nebyla, pořád jsem spala u kamaráda. Takže jediné, co se teď změnilo je to, že mám věci u dědy, jinak stále spím u kamaráda. Vlastně ne, změnilo se to, že teď si můžu přijít pro věci v klidu, dám si s dědou kafe a hlavně je tam čisto. Stejně tak u kamaráda. A díky těmhle lidem si můžu v klidu hledat byt a nemusím kývnout na první díru, co se i nabídne.
V pondělí se jdu ještě podívat na jeden byt, ten už by teda byl přes realitku, ale moc se mi líbí. To by bylo za 8 500,- plně zařízený, je to taky 1+kk, ale o dost menší. Ale je to v Tróje a tam už je vážně špatný spojení. Ale nejvíc by mě sralo, že bych první měsíc musela splatit 8 500 + 5 000 (záloha) + 6 000 (provize). Takže 19 500 a ještě se samozřejmě musí koupit spousta věcí, že. Takže budu moc ráda, když vyjde ten nedělní a bude to.

Týdenní shrnutí

9. září 2012 v 23:02 | Anwi |  Akce
On to sice není týden, co jsem sem něco dávala naposledy, ale když jsem otevřela hlavní stránku blogu, tak tam na mě vyskočil poslední článek, co napsala Maude s názvem Večerní shrnutí a když je ten konec týdne.

V pondělí jsem nastoupila do práce. Je to tam zatím super, taky zatím nic nedělám =D Jsem tam od 8 do 17 a máme tam hodinu přestávky na jídlo. Ne ne, nejsme nějaký zhýralci, ale to jsou předpisy firmy, pod kterou ta naše patří. Já bych se teda opravdu spokojila s půlhoďkou, ale co se dá dělat.

První dva dny jsem měla školení prakticky po celý den. V drtivé většině případů by mi to asi vadilo, ale jelikož mám snad tu nejkrásnější šéfovou, jakou si člověk jen umí představit, tak mi to nijak nevadilo. A je úžasně milá! Bohužel má manžela, který je zároveň vedoucí jiného oddělení ve firmě a sedí pár dveří od nás =D Takže jsem za pomalu začala učit základy celní problematiky. Zatím to jde celkem snadno, je to jen rozšíření toho, co už jsme se učili ve škole. Ale bude hůř, mnohem hůř! Aspoň mi to slibovali moji kolegové, kteří jsou taky moc milí.

Ale ženská, která mě má zaučovat s programem, který budu mít na starost a která bude sedět hned naproti mně je prý teda něco. Furt mě straší, že je přísná, že mi něco zopakuje dvakrát a pak už je problém a spousty dalších věcí. Tenhle týden měla dovolenou, ale v pondělí jí tam už budu mít. Takže připravit nervy, nasadit poker face a nastartovat mozek. Ale snad nebude tak hrozně. Jinak jsem dostala vlastní služební notebook, telefon a až bude řidičák, tak můžu mít i auto.

Jinak se přes týden nic moc nedělo. Můj "blízký kamarád" má dvě nové spolubydlící a to je peklo! Předtím tam měl taky dvě holky, ale ty se nijak neznaly, takže byl klid, ale kradli mu tam jídlo a navíc neplatily nájem, takže se pakovaly. Ale ty nový jsou kamarádky, takže je tam šílený hluk. A ne, aby byly zalezlý v pokoji, ony se slejzají v kuchyni a řvou tam. A navíc, pro změnu, kradou jídlo. A taky během dne spotřebovávají všechnu teplou vodu. Když jsem tam ve čtvrtek po práci přijela, tak jsem se musela sprchovat ve studené vodě, vařit si jídlo v totálně zaneřáděný kuchyni, kde navíc ty dvě furt seděly a kouřily. A pak jsem zjistila, že sežraly bez dovolení celé velké balení chalvy, pořizovací cena okolo dvou stovek. A můj kamarád jim na to neřekne ani popel, což je přesně to, co dělal i předtím. Nic. Já bych je zabila. Chápete to, jsou tam třetí den a už dělají tohle... Každopádně, buď si je srovná, nebo tam přestanu jezdit, jak snadné, že... Ale vážně nechápu, jak si někdo může nechat takhle srát na hlavu.

V pátek hned po práci jsem odjížděla do Kutné Hory. Tam bydlí kamarád ze školy, jeden z nejlepších lidí, co jsem kdy poznala. I když taky dokáže být dobrá svině =) Ale ne na mně. Každopádně jsme si domluvili chlastací noc. Tak trochu to měla být opožděná oslava diplomu, tak trochu oslava mojí práce a hlavně se cítil nějak mizerně a psal mi, že chce odjet pryč z Republiky. Vzala jsem s sebou dvě flašky saké, něco málo peněz na chlast (prý je tam levně) a hurá na vlak. Nejdříve se šlo k němu domů, kde jsme ohřáli první flašku a tu jsme vypili cestou do hospody. A jelikož mé saké má okolo padesátky, tak nás to vážně nakoplo.

V hospodě měli akci - captain morgan s colou za 33,-- což je teda super cena, v Praze se prodává tak okolo šedesátky, ale spíš víc, naposledy jsem tohle měla za stovku. Dala jsem si tři =) A i to už bylo moc. Sice jsem si cestou tam slíbila, že nebudu míchat, ale když už jsem tam seděla, tak jsem chtěla vědět, jak moc tam teda je levně. A tak jsem si objednala absinth. Ano, vražda, já vím, ale když já ho mám tak ráda a v Praze je tak drahý!! Stál tam 45, ale nepodávali ho tak, jak se má, takže vážně nic moc. První jsem nechala kolovat a kupodivu nikomu nechutnalo =D Asi to pro ně bylo moc tvrdé a hořké. Pak jsem šla na záchod a když jsem přišla, tak tam ležel další. Tak jsem si dala další. A to byl celkem konec, už jsem začala cítit, jak špatná kombinace to byla a to jsme tam seděli tak hodinu. Dala jsem si teda kafe a zakázala jsem si další alkohol.

Pak jsme se zvedli a šli do jiné hospody, kde jsem si dala další kafe a víno. No jo, další alkohol, ale když už mi má být zle, tak proč ne pořádně, že. Tak jsme se ale moc dlouho nezdrželi, tam bylo opravdu draho. A tak se šlo do dál. Do Planetu, o tom jsem slyšela už hodně a moc se mi tam nechtělo. A taky vím proč, byla to ta nejpitomější diskotéka, kterou si lze představit s těma nejdementnějšíma pipinama a kterénkama, co si lze představit. A navíc má společnost objednala šampaňský, což je nápoj, který opravdu nesnáším a napít se toho, tak bych se vážně zeblila. A tak jsem drtivou většinu času trávila venku a jen se modlila, aby už přišla další bývalá spolužačka, která u Davida přes prázdniny bydlela. Sice jsem se na ní, pravda, moc netěšila, nijak v lásce jí vážně nemám, ale ona značila konec mého utrpení. Nakonec jsme odcházeli někdy ve dvě ráno a to už mě vážně moc moc bolela hlava, ten bordel, co tam hráli, z toho by jeden blil!!

Ráno bylo zajímavé. Já většinou když piju, tak nijak dlouho nespím a navíc jsem měla děsnou žízeň. A tak jsem už někdy v 7.30 byla vzhůru, seděla v kuchyni a pila vodu. David se vzbudil někdy v devět a ostatní, co jsme někde cestou posbírali, tak okolo poledne. Všichni jsme byli unavený, a tak jsme se váleli u televize a koukali na Johnnyho Englishe, což je super kravinka. Domů jsem jela ve tři a to bylo teprve utrpení!

Cesta vlakem domů - do vagonu se mi nasrali misionáři a jeden se rozhodl, že si se mnou popovídá a začal mi tam vyprávět o tom, jak je Bůh super a podobně. Nejdřív jsem mu řekla, že nemám zájem, pak že mi to opravdu vadí a když si ani pak nedal pokoj, tak jsem mu řekla, že mu ukážu, jaký já mám názor na Boha a pustila mu písničku (Evil is good). Kurva, mě je úplně uprdele, že oni mají totálně vymytý mozky (teda, oni žádné ani nemají...), že jsou to fanatici, nesnášim tyhle kreténský hovada!!!! FUCK OFF GOD, FUCK OFF CHURCH, FUCK OFF PATHETIC BELIEVERS, FUCK YOU BITCHES!!!!!
A celý dnešek koukám na telku a odpočívám. Pustila jsem si dva úchvatné filmy. The Shawshank Redemption a pak 12 Monkeys. Shawshank je klasika, dlouhoobě označovaná jako nejlepší film vůbec. A to právem. Vážně, je to úžasný film, co stojí za to. A ten druhý film? První věc, první film, kde jsem snesla Pitta a to je co říct! A za druhé, Willis tam byl absolutně geniální!! Tohle bylo na oskara, oba dva. A tenhle poled mě bude pronásledovat asi i ve snu za deset let...

A dále jsem si pustila dva totální braky a to Zrcadla a Zrcadla II. To první se ještě dalo, ale dvojka... Brrrr!! A teď to zakunčuji další kravinou a to Vřískotem 4. Původní filmy jsou super, ale tohle je píčovina, mám za sebou půl hodiny a asi se u toho bude dobře usínat =) Taky už bych měla opravdu jít spát, když jsu zítra do práce a když tam budu mít tu svojí šéfovou...

Happy Birthday!! Mr. Incredible

5. září 2012 v 22:17 | Anwi |  Muzika
Ano, dnes by mu bylo přesně 66 let! Nechci se pouštět do úvah, jak by asi dnes vypadal, jestli by ještě vůbec zpíval a podobně. Každopádně si myslím, že tahle persóna nikdy nebude zapomenuta! A si nepřejte vědět, jak to bude vypadat na sté výročí jeho narození!!


Tohle je prostě výborná věta!!!


Tohle se splnilo do posledního písmene....

Já vím, že tahle písnička už tu byla tolikrát.... Ale já í miluju!! Hlavně přímo v tomhle podání, nikdy jsem neslyšela, že by byla lépe zazpívaána, jak jím samotným, tak někým jiným (což ani nejde, že...)