Listopad 2012

Pozvánka na Vyšehradské rolnění

28. listopadu 2012 v 20:26 | Anwi |  Akce
ROLNĚNÍ ZLODĚJŮM
Rolničková kejkle - bleskově se sejít, 5 minut mlčky cinkat roničkami (rolnit:) zlodějům a bleskově se v tichosti rozejít jako přelud. Neděle 2.12.2012 ve 12:20 sraz na Vyšehradě před basilikou sv. Petra a Pavla. Start rolnění ve 12:21 Výbava - rolnička(y), žádné zbraně, chlast a podobné blbiny, prosím šašky rolničkové o ouhlednou dispiclínu a klid. Jsme bytosti lidské, ne zvěř. :-)
Ti kdož nemohou na bájný Výšehrad, mohou rolnit mlčky stojíce na ulici kdekoliv. Nadhled a pohodu s sebou, bez nich rolnění smysl valný nedává.
Šašek Žito

Kdo se přidá?

Rock style

26. listopadu 2012 v 22:28 | Anwi |  Pro oko
Tak jsem dnes vykrádala kamarádčinu fuckbook stránku, když už mám ty její přihlašovací údaje a našla jsem stránku "Rock Style" a nestačila jsem zírat. Našla jsem tam opravdu povedené obrázky =)


Wendy v Praze

25. listopadu 2012 v 13:07 | Anwi |  Muzika
No, poznali byste, že tenhle chlap má angínu? Vážně wau! Kvalita nic moc, protože jsem o tlačítk nahrávání zavadila omylem, ale když už to začalo točit, tak jsem to nechala =)


Velké díky, Dane!

24. listopadu 2012 v 23:15 | Anwi
Opravdu velké, ale velké díky patří Danu Landovi... ehm, vlastně Žitovi 44 za jeho proslov na Slavících. Pravda, asi bych vynechala ty vulgarismy, ale to už k němu tak nějak patří, že. Každopádně to je něco, co mělo být vyslovano a já jsem ráda za to, že taková řač zazněla v přímém přenosu, který sledovali tisíce lidí. Ano, lidi budou nadávat, v bulváru to rozmažou jako příšerný skandál, ale nebylo tomu tak vždycky?

Jen tak pro info...

23. listopadu 2012 v 23:25 | Anwi
... asi tak nějak bych to viděla. A nejen pro dnešek =)

I love you, I hate you

14. listopadu 2012 v 20:16 | Anwi
Jak já tenhle song miluji!

Am I the reason you breathe
Or am I the reason you cry?

I love you, I hate you
I can't get around you
I breathe you, I taste you
I can't live without you!


Já, beran

12. listopadu 2012 v 19:53 | Anwi |  Anwiel
Tak jsem narazila na zajímavý článek o psychologii podle znamení. Já na takové věci nijak moc nevěřím a nejvíc mě dokáže rozesmát horoskop na seznamu, hlavně když se tam ty jejich řečičky v pravidelných intervalech opakují.

Každopádně, tenhle článek je super, ráda jsem si početla a hlavně jsem se v tom hodně viděla.

Takže si to pojďme rozebrat:
Takže jste se zamiloval do dívky ve znamení Berana. Nevím, jestli vám mám blahopřát, nebo vás litovat.
No, to já teda taky nevím. Já bych se sebou být nemohla! Jsem dosti komplikovaná osoba a víc jak tvrdohlavá!

Dovede se obejít bez muže snadněji než kterákoliv jiná žena, kterou potkáte. Pochopitelně obejít se bez muže není totéž, jako obejít se bez milostného prožitku.
Ou jé, tak tohle je opravdu pravda. Prostě mám ráda sex (a to i s holkama), ale proč se hnedka s někým párovat? Když s někým spím, tak jsem většinou věrná, ale neznamená to, že hned musím tu osobu představovat rodině a tak. Vždyť to jde i bez párování, ne?

Já a moje mališkost

11. listopadu 2012 v 18:07 | Anwi |  Pro oko
Zrovna jsem objevila fotky z koncertu Rimortis, který proběhl v pátek 2.11. v Pražském klubu Exit-Us. Teda, některý z nich stojí za to, hlavně teda ten můj zuřivý výraz při focení. Jo a zbožňuji své bobečky, měla jsem je i o den později na Wendovi a budu je nost častěji. Je to roztomilý! Jen bych si měla dohennovat vlasy =) A když se kouknete na tyhle fotky, tak nejsem jediná, které se mé bobečky líbí =)


Wendy jede!

5. listopadu 2012 v 22:49 | Anwi |  Akce
Ach! Tak tohle byl nejlepší zážitek za poslední 3 roky. Což je od doby, kdy tu byl Wendy naposledy! On je tak geniální a úžasný člověk, že to už ani není víc možný! Koncert se konal v klubu Nová Chmelnice a jediné jeho mínus byl čas. Wendy tam byl pouho pouhou hodinu. Ale i tak stačil zahrát 13 songů! A to je kurevsky dobrý! Každopádně Wendy byl tak moc nachcípaný, že dokonce zakázal na koncertu kouřit a popíjel při něm horký čaj s medem a citronem. Ale i tak to na jeho zpěvu nebylo vůbec slyšet. Zpíval krásně čistě a řval pořád stejně tak jako vždycky. Neuvěřitelně!
V 18.10 jsme měli sraz na hlaváku, kam dorazila má milovaná Medúzka. A v ty modré vlasy jí tak moc slušely! Ach! Chvilku jsme se seznamovali s ostatníma, co dorazili a vyrazilo se do klubu. Před Chmelnicí bylo už tak 20, 30 lidí, všude samé černo, ale kupodivu nikdo nebyl nijak extra zmalovaný. Teda, já nemám co říkat, já jsem měla řasenku, linky a rtěnku =) Vedle Medúzky jsem vypadala tak nějak nijak. Ve vnitř jsme si dali slíbenou whisky. Málem jsem šla od kolen, když jsem viděla, že to nalévají do malých plastových kelímků, bez ledu! To by se jeden pozvracel! A navíc za 80 kaček. Ale i tak jsme si dala dvakrát =)


Předkapela nebyla špatná. Už si teda nepamatuju, jak se jmenovali, ale rozhodně se to dalo poslouchat. A taky se na to dalo koukat. Z místa, kde jsem stála já se zdálo, že jejich kytarista nemá kalhoty. Ale já doufám, že je měl, jen zatraceně nízko =D

Koncert Wendyho začínal v 9 a končit musel přesně v 10. Debilní večerka! Ale jak už jsem psala, tak songů stihl opravdu hodně. Stála jsem u beden napravo, hnedka pod jeho hlavním kytaristou. Romanem =D No jo, je to poločech =D Ale česky bohužel neumí ani slovo. A je zatraceně úžasný chlápek! Ale o tom nechám mluvit fotky.

Wendy byl dokonale namalovaný! Nechápu, jak to dělá. Asi praxe, ale sakra, tohle bych chtěla umět! A jeho oblečení bylo taky D O K O N A L Ý! Však to taky ukáží fotky. Výběr songů byl perfektní. Byly 4 songy, které jsem toužila slyšet - Scream baby scream, Rambo, Bad Things a Scary song. A tři z nich jsem slyšela =) A samozřejmě nesmělo chybět I walked with a Zombie. Prostě klasika! Jen mě trochu mrzelo, že nezahráli nic z nového EPčka, taková M.F.T.W je bomba.

Tak a teď už jen fotky. Jak jsem říkala, byla jsem u Romana a to byl dokonalý model pro mé focení. Taky se mi pak po koncertě smál, že jsem paparazzi a že se mu ještě nestalo, že by někdo fotil víc jeho než Wendyho. Nakonec mi věnoval i své archivní trsátko Murderdolls. Loučila jsem se s ním slovy - "You are awesome! You know that?!" Tak se jen zasmál a řekl "No, no... You are awesome!" No jo, já vím, chlapče =D


A jde se na Wendu!

4. listopadu 2012 v 15:52 | Anwi |  Pro oko