Leden 2013

Delfíní vězení v Praze?!

24. ledna 2013 v 19:36 | Anwi |  Výlevy
Na delfíny se velice ráda zajedu podívat... Někam k moři!

http://delfinpatridomore.webnode.cz/

http://www.petice24.com/petice_za_zruseni_cirkusu_delfini_v_praze

"Delfíni, kteří jsou při odchytu do zajetí "nevhodní" (starší jedinci, samci, s nevzhlednou barvou kůže...) jsou zabiti (Taiji Japonsko). Rybáři tvrdí, že jejich zabíjení je humánní. Trvá prý "jen" několik vteřin."
ROLNĚNÍ "Děkujeme" za amnestii, pane prezidente!

6. ledna 2013 v 19:50 | Anwi |  Akce
ROLNĚNÍ!!!!!!!!!Pro 11.1.2013 nahlašuji na úřadě rolnění na Vyšehradě. Rád bych rolničkou poděkaval odcházejícímu prezidentovi za facku spravedlnosti a slušnosti do ksichtu! V míru, klidu a mlčky bych rád zlodějům a jejich osvoboditelům řekl: Jsme tu. Cink!
Žito 44

Vyšehrad, prostranství před bazilikou sv. Petra a Pavla 19.00 - 19.10

A máme tu další rok

3. ledna 2013 v 20:29 | Anwi |  Výlevy
Rozhodně nečekejte nějaké to ohlédnutí za rokem 2012, to tedy opravdu ne. Jen bych chtěla napsat jen něco málo o tom, co se zatím v tomto roce stalo. Takže, máme tu pokračující kauzu s novou titulkou blogu. Všude po internetu můžete číst negativní komentáře a podle adminů blogu se prý nic neděje a dokonce si dovolili napsat i takovou lež, jako, že prý mají většinou kladné ohlasy. A jaké je skutečnost? Sami vyhlásili anketu, kde odpověď Ano, moc se mi líbí. zaškrtlo 5.2% lidí a naopak odpověď Vůbec se mi nelíbí, starý Blog.cz byl lepší. zaškrtlo 76.2% lidí. No jo, to je opravdu kladné, že. A ty "kladné" komentáře si můžete taky přečíst tady. Každopádně se nic měnit nebude, poslední komentáře a články oblíbených blogerů opravdu nebudou, takže není ani třeba, abych tu zůstávala. Když se na to admin nedokáže podívat opravdu reálně, tak proč tu zůstávat...

A další věc, o které se teď tolik mluví. Amnestie. Náš prezident je vůl. Nikdo ho nebere, nikdo ho nemá rád. Není to reprezentativní člověk a dělá nám jen a pouze ostudu. A když už si člověk říká, že prostě musí chvilku počkat a zbaví se ho, tak on přijde s tímto. Nechci tady rozebírat, jak bych takovou možnost prezidentovi sebrala. Ale napíšu jsem jednu příhodu, která se mi stala včera a která vystihuje tu pravou zoufalost, kterou amnestie vyvolala. Můj velice dobrý kamarád je Pražský detektiv. Svou práci zbožňuje, vždycky když se mu povede dostat někoho za mříže, tak je na něm vidět opravdová radost. Včera jsem ho našla v jedné hospodě, totálně opilého, což se nestalo už opravdu hodně dlouho. Sammy nikdy nepije v tom špatném slova smyslu. Ale teď? Plakal. On, ten velký detektiv, ten velký a drsný polda plakal... Plakal, protože desítky lidí, které on pomohl chytit, desítky lidí, kteří mu zaplnili stovky a stovky hodin práce jsou teď volní. A nejen to. Oni mají čisté trestné rejstříky! A to prosím pěkně nepropouští jen ty zlodějíčky nebo tuneláře, ale i ti, co ublížili lidem se dostali na svobodu. Je tohle opravdu spravedlivé? No, není. A o nemluvím o tom, že desítky amnestovaných lidí už jsou zase za mřížemi. Pár hodin po propuštění někteří už zase kradli, někteří napadali lidi, zaslouží si tito lidé nějakou milost? Dle mého tedy ne!

A taky něco z mého života? Včera jsem si sebrala všechny věci, co jsem měla u svého dobrého kamaráda, chcete-li milence. Ne, že by to skončilo, i když uvažuji o tom. A kde je problém? V mém ex. Jasně, když jednoho opustíte a začnete se s jeho kamarádem a kolegou, tak to značí jisté problémy, ale to, že si můj současnej toho ex nastěhuje do bytu, to jsem teda nečekala! Je to taky docela debilita, ne? Byla by to debilita, i kdybych měla s Motorkářem dobré vztahy, což tedy nemám ani náhodou. A víte, co je nejdivnější? Oba se hrozně diví, že tam nechci jezdit, když tam bude motorkář bydlet. To je opravdu nepochopitelné, že?! Samozřejmě jsme se s Michalem domluvili na tom, že bude jezdit ke mně. Ale... On se totiž začal Michal chovat stejně jako Motorkář. Chlastá. Je mu jedno, co slíbil, je mu jedno, že má něco udělat a je mu jedno, že má jít do práce. Hlavně, že má pivo. A to je důvod, proč jsem jasně řekla, že s Motorkářem už nikdy nechci mít nic společného, že s ním odmítám mluvit, bavit se s ním, nebo se s ním dokonce kamarádíčkovat. A Michal mě tehdy v tomto podporoval. A teď je na dobré cestě být úplně stejný... A někoho takového si mám vodit do bytu? S někým takovým se mám stýkat? Nasrat, jo nasrat!
A teď by se asi hodilo něco optimistického, že. No, stéle mám práci. A co více, dneska jsem dostala výplatnici a zítra mi na účtě poprvé přistane plná výplata. Což znamená, že budu mít o více jak 5 tisíc navíc a to už je teda pořádná částka. A vyhodit mě taky prý nehodlají. A já taky asi zatím odejít nehodlám. Od příštího měsíce snad budu brát hodiny japonštiny s mou sensei z vejšky. Dohodli jsme se se spolužákama, že v učení japonštiny chceme pokračovat atak jsme si dohodli 2x2 hodiny týdně. Na jednoho to vyjde na nějakých 800,- měsíčně, což je zatraceně dobrá cena! Už se na to těším. Vždy si udělám aspoň tu hodinu, dvě týdně na opáčko, ale pořádnému učení s profesorkou se to prostě nevyrovná!

Tak a to by bylo asi tak vše. Přece jen, roku 2013 jsou pouhé 3 dny, takže si myslím, že těch událostí bylo až dost. Teď už je hurá do sprchy a zítra přežít poslední den v práci...

A co nějaká ta předsevzetí? Ty já si nedávám. Na rok 2013 mám pár plánů. Jet opět na Slovensko, letos dokonce na týden a nejen ne 3 dny a pořádně si to tam užít. Chci jet na festival, už vím na jaký. Ještě koupit lístek a je to. Chci další tetování. Mám tu spoustu návrhů, tentokrát to bude něco menšího, přece jen Jack mi tak trochu vyrostl na cestě z papíru na záda. Chtěla bych si zase někam zajet, jako jsem byla na konci roku 2011 v Londýně. Ale kam se podívat letos, to ještě netuším. Nějaký ten severský stát? Možná... Chtěla bych to spojit opět s nějakým koncertem. Úplně původně jsem chtěla na Wendu, ale když ten se tu ukázal a prý tu bude znovu, takže to asi nebude on. Možná hRobík Zombík? Toho bych teda viděla opravdu ráda! A nejen jeho, celou tu jeho bandu! To by bylo teda něco!