Září 2013

Nějak to tu hnije....

21. září 2013 v 15:17 | Anwi |  Výlevy
Tyjo, kde po takový době vlastně začít? ....

Asi u největší změny. A tou je změna práce. Zůstala jsem tedy u stejný firmy, ale přestoupila jsem na nové oddělení a je to super! Na tom starém se to už opravdu nedalo vydržet. Ono se říká práce je práce, hlavně, že je. Ale lidi, to není pravda. Když každý den vstáváte s tím, že jste nasraný a už od rána chcete zabít někoho, kdo celý den jen buzeruje a navíc je váš šéf... No, kdyby se neotvíralo to nové oddělení, tak bych odešla, i kdybych neměla žádnou jinou práci. Prostě to už nešlo dál.


Momentálně tedy dělám pořád celní služby, ale tentokrát obchod uvnitř Evropské unie. Asi takhle, ta práce není tak zajímavá, jako byla ta minulé, ale ani jednu jedinou vteřinu nelituji toho, že jsem přešla. Ta pohoda, co tam teď je. Navíc, když mě někdo naštve, tak mu to konečně můžu říct, můžu tam kohokoli usadit. Konečně!! Samozřejmě, ta práce má i velké mínus. A to jsou velké rozdíly v zatíženosti. Půlku měsíce není co dělat (což mi tedy nevadí, 14 dní se učím japonštinu... no, kde jinde by se mi tohle povedlo!), ale ta druhá půlka je tedy peklo. Za minulý měsíc jsme za těch 14 dní měli opravdu hodně přesčasů. Často se dostaneme z práce v půl desátý večer. A když si vezmu ještě hodinu dojíždění... Taky jsem byla tak vyšťavená, že jsem dělala vše jen jako robot. Vůbec jsem nad ničím nepřemýšlela. Přijít domů, dát pizzu do trouby, vysprchovat se, najíst se a umřít. Jela jsem tak nějak na setrvačnost. A o víkendu pak umřela na dlouhou dobu. Ale to je tak jediné mínus.No, jinak na mém starém oddělení je opět volné místo. Kdo by měl zájem, tak nedoporučuji =D

Mauděti jsem slíbila report z Metalfestu. A taky bude. V dalším článku i s pořádnou fotodokumentací. A slibuji, že na něj nebude čekat půl roku =D Dopředu musím říct, že to byl nejúžasnější fest vůbec... neustávající déšť, bláto úplně všude, zima, záplavy, evakuace. Prostě to bylo super, ať si lidi říkají, co chtějí. Nejsem žádná princeznička!Další velká akce, co jsem navštívila, byl Prague Pride. Na něj tu taky čeká článek. Tam bylo zase moc vedro =D Ale měla jsem úžasnou společnost. Ať si všichni nadávají, Prague Pride je úžasná akce a ano, je to jen předvádění, ale co? Vždyť je to sranda! Nejsem přímo homo a co? I tak jsem tam šla, pískala, řvala, smála se a prostě se bavila. Ale vážně mě bavily ty komenty na netu. Tomu se člověk musí opravdu jen smát. Ale na druhou stranu bet těch haterů by to nebylo ono. Takže fuck off, my jsme si to užili!
Jinak se moc neděje. Prostě jen práce, spánek, občasně si zajdu na sklenku vína a občasně na nějakou tu rodinnou oslavu. Příští týden mě čeká Karlštejnské vinobraní, konečně taky vytáhnu provětrat kostým =) Jinak další plány jsou až v listopadu koncert Rimortis a Salamandry. Pak opět do Prahy zavítá můj milovaný Wednesday 13! Juhůůůů, už aby to bylo!

A tady jedno mé videjko z minulého koncertu =)