Březen 2014

únorové shrnutí

1. března 2014 v 21:28 | Anwi |  Výlevy
Nějak jsem tu dlouhou dobu nic nenapsala, tak si udělám únorové shrnutí. Chtěla jsem sice napsat plnohodnotný článek z koncertu, ale nějak na to nebyl čas a teď už na to není nálada. Takže to pojmu obrázkově =)

Na začátku února jsem nastoupila do práce. A rovnou na školení =/ Žádná sranda to nebyla, ale na druhou stranu to bylo nutný. To školení bylo 14 dní, zakončené bylo testama a zkouškama. Všechno šlo v pohodě =) A jelikož jsem neměla s kým slavit, respektive ten, s kým sem měla slavit, byl v trapu, tak jsem si šla udělat radost ke kamarádce, co se stěhuje a zbavovala se spousty věcí za supe ceny. A konečně si pořídila novou konvičku na čaj s kalíškama, čajový moře a nakonec mi přidala i další úžasnou konvičku, která je trošku rozbitá - chybí jí víčko a poutko. Ale komu by to vadilo, poutko dodělám a víčko někde seženu =)


13. tady byli moji oblíbenci - kapela Civil War. Tedy, abych byla přesná, moji oblíbenci jsou 4 jejich členové, kteří předtím byli v Sabaton. A jelikož jsem se od Londýna neviděla, tak sme měli o čem kecat. Koncert byl úžasný, mají super muziku a navíc je vidět, že je nová kapela vážně baví. Ale co mě vážně nebaví je to, že někteří lidé nechápou, že se někdo může s členy kapeli bavit normálně a hnedka si myslí, že někdo po někom jede, že je to šílená faninka... No, škoda mluvit.


Kapela po koncertu

Pokoncertní kecání a focení:


Ňuňáček Daniel aneb Coffee master, jeden z nejúžasnějších osůb vůbec. Mimochodem, sice je ze Švédska, ale jeho přítelkyně je z Olomouce a po koncertu jí požádal o ruku =) Sice hnusně kýčovitě na Valentýna, ale aspoň originálně - měl dětský prstýnek, takový ten, co se dá vytáhnout tak maximálně z kindrvajčka =)

Sabatoňácký ex bedňák, nyní bassák Civil War Pizza =)

Kouzelná osůbka s obrovským srdcem, věčně usměvaví Rikadr. Tohle stvoření mám vážně moc moc ráda.
Ať je jakýkoli, stejně je to člověk, kterýho mám hrozně ráda. Oskar, neboli balónek (ta holá hlava + šišojidní tvar + vousy = balónek i s provázkem)


A nakonec společná fotka s těma dvěma a kamarádkou. (chybí ještě fotka s bubeníkem, tu mi musí dodat kamarádka...)
A úplně nakonec úlovky z koncertu - palička od bubeníka, trsátka od Oskara a Rikarda, podpisy, pohlednice a samolepky.

Svou první šichtu jsem měla v úterý 25. A můžu říct, že je to super, chodím na dvanáctky - denní, denní, noční, noční. První den jsem měla chodící šichtu, což je úžasný, protože člověk není na jednom místě víc jak 2 hodiny, ale většinou je člověk na jednom stanovišti hodinu. Další den jsem byla celý den na vjezdové vrátnici, tam to tolik neutíká, ale taky je to tam dobrý.

V den, kdy se točila denní a noční jsem se šla vyvalit do sauny. To je prostě nádhera! Komu to nevadí, tak vřele doporučuji centrum Infinity na Vysočanech, je to tam super a dopoledne je tam i klídek!

Nejlepší byla ale první noční. Byla jsem opět na vjezdovce a tak jsme se domluvili, že uklohníme večeři. Nakonec to vyhrály smaženky, nebo kdo chce chleba ve vajčku =) A můžu říct, že takovou žranici jsem dlouho nezažila. Přineslo se i spousta jídla navíc - zelenina, chipsy, oříšky.... Každopádně jsem se najedla někdy okolo 8 večer a břicho jsem měla plný až do další noční. Každopádně noční je spíše klidová směna, aspoň na vrátnicích, je zhasnuto a oči se tam otevírají jen, když někdo přijede. Tedy, ne že bysme tam spali, to rozhodně ne, ale je to takový ten stav, kdy má člověk zavřený oči a relaxuje. Příště budeme dělat tousty a pak, až budou peníze a chuť, tak jsme slíbila, že udělám sushi. Ale do toho se mi vůbec nechce....Než jsem to stačila vyfotit, tak smaženky zmizely =)

Alkohol na pracoviště nepatří, tak jsme se vystačili s rozpuštěnýma bonparama =D

Věčná škoda - spálený popcorn =/

Dneska mi začíná volno, celý den jsem se věnovala spánku a taky jsem se snažila dát dohromady parní čistič, což se mi zatím nepovedlo, ale to půjde. A tohle je moje dnešní odměna za 4 dny v práci (uznávám, obojí dosti zvláštní kombinace) - citronová tráva s trochou zeleného čaje a to druhý jsou kvalitní jahody (rozhodně ne ten hnus, co prodávají v Bille...) s hroznovým vínem umixovaný s mandlovým mlíkem (+ bordel okolo). A obojí je teda dobrota =) Mimochodem, trochu toho koktejlu jsem dala do mrazáku a budu mít zmrzku!
A to byl můj únor. Jinak se omlouvám za špatný fotky (většinou z mobilu) a taky za to, jak se to zobrazuje, blog má nějaký zkurvený formátování, hraju si tu s tim už jakou dobu a tohle je to nejlepší, co jsem s tím dokázala....