Anwiel

Nové brýle

22. dubna 2013 v 21:46 | Anwi
Tak tady jsou slibované fotky nových brýlí, které mi pomohla vybrat Maudě =) A dle mého se povedlo. Musím si na ně zase zvyknout, přece jen jsou zase jiné... tvarově, jsou to poloobroučky. Jen ty barvy jsou stejné... Ale strašně moc se mi líbí ten vzor na pacičkách =)

Já, beran

12. listopadu 2012 v 19:53 | Anwi
Tak jsem narazila na zajímavý článek o psychologii podle znamení. Já na takové věci nijak moc nevěřím a nejvíc mě dokáže rozesmát horoskop na seznamu, hlavně když se tam ty jejich řečičky v pravidelných intervalech opakují.

Každopádně, tenhle článek je super, ráda jsem si početla a hlavně jsem se v tom hodně viděla.

Takže si to pojďme rozebrat:
Takže jste se zamiloval do dívky ve znamení Berana. Nevím, jestli vám mám blahopřát, nebo vás litovat.
No, to já teda taky nevím. Já bych se sebou být nemohla! Jsem dosti komplikovaná osoba a víc jak tvrdohlavá!

Dovede se obejít bez muže snadněji než kterákoliv jiná žena, kterou potkáte. Pochopitelně obejít se bez muže není totéž, jako obejít se bez milostného prožitku.
Ou jé, tak tohle je opravdu pravda. Prostě mám ráda sex (a to i s holkama), ale proč se hnedka s někým párovat? Když s někým spím, tak jsem většinou věrná, ale neznamená to, že hned musím tu osobu představovat rodině a tak. Vždyť to jde i bez párování, ne?

Už z nového bytečku =)

29. září 2012 v 8:29 | Anwi
Juhůůů, tak Anwi už je skoro přestěhovaná! Mám tu už polovinu věcí, další polovinu přitáhnu příští týden. Každopádně to důležité tu už mám. Veškerý nábytek a spotřebiče tu byly, takže o to jsem se nemusela starat. Dokonce i nádobí tu je, ale tady mi teda něco chybý, třeba skleněná mísa na pečení. Ale to budu řešit později.
Včera jsem tu zapojovala televizi a net. A to byla teda akce! Tenhle kabel zapojit sem, tamten zase tam... A ono to fungovalo! Ale když jsem odklidila kabely ze skříně, tak to všechno začalo svítit červeně a já musela začít znovu. A jak koukám, tak tu tv jsem raději měla nechat nefunkční, teď tu na to koukám a je tam 200 programů. Co já s tím budu, sakra, dělat!
Pračka taky funguje, už suším první várku prádla =) Ale teď už musím jít, jedu na Karlštejn, máme tam průvod, takže kostým na sebe a hurá na vlak...

Nechci to zakřiknout

23. srpna 2012 v 14:43 | Anwi
ale asi mám práci A docela dobře placenou! Teď jen čekám, až mi paní personální odpoví na mail. Každopádně bych pracovala v celní společnosti. Divný, co? Nevím, kde na mně narazili, ale včera jsem byla na pohovoru a dneska mi volali, že mě teda berou Zatím tedy na dobu určitou - na půl roku a když se zvládnu naučit vše, co má, tak se to bude prodlužovat na dobu neurčitou. A v tom učení si vážně věřím! I když je pravda, že v celních předpisech se nevyznám... taky jsem je nikdy neměla v ruce! Ale to se podá, mám na to půl roku =)

A teď k tomu platu. To je asi ten největší důvod, proč tomu zatím vůbec nevěřím! Nástup je 17 000 hrubýho (cca 13 600 čistýho) a po 3 měsících bych byla na 22 000 (takže 17 000 čistá ruka). To je mnohem víc, než v co jsem vůbec doufala! A to můj požadavek v životopise je 13 000 hrubýho =D Což znamená, že bych si taky mohla vybírat z více bytů! A jestli se někomu zdá, že jsem magor do těch bytů, tak to má své důvody, ty už jsem tu psala. A včera jsem vyslechla, jak mojí spolubydlící její přítel říká, že mám vypadnout, že mě tam nechce (v jejím baráku... vážně dementní!). Každopádně se na to už těším! Jak já ho nesnáším! A furt se musím přemáhat, abych na něm nebyla vyloženě hnusná!

Musím teď nutně probrat všechny svoje věci a nějak to zredukovat! Jak oblečení, tak všechno ostatní. Něco vyhodím, něco uklidím k dědovi na půdu a něco někomu rozdám. Ale až se budu stěhovat, tak toho chci mít co nejméně! Ať si můžu zase v klidu pořizvat nové věci =D Ale vůbec se mi do toho nechce. S oblečením nebude problém, to probírám průběžně a nemám problémy se zbavit věcí, co jsou sice hezké, ale nenosím je. Hlavní bude se konečně zbavit učení, co tu mám! Každopádně se mi to pak nechce dělat na poslední chvíli, tak se do toho pustím už teď a každý den proberu něco. To bude nejlepší =)

Tak mě napadá, že poslední dva články nějak souvisely s Wendou, tak já ho šoupnu i do tohohle, ať mu to není líto =) Nedávno jsem našla tuhle fotku a musím říct, že je vážně moc moc povedená!

Velice zajímavý den s nečekaným koncem...

28. června 2012 v 8:41 | Anwi
Včera jsem byla na předávání diplomů. Takže teď už konečně mohu říci, že to mám opravdu za sebou! O samotném předávání raději psát nebudu, prostě jsem si přišla na pódium, vzala si diplom a zase odešla. Ale mohla bych se zmínit o tom, jak ten diplom vypadá. Tedy takhle, diplom vypadá přesně tak, jak má, ale já narážím na to, jak nám ho předali, resp. v čem... v takových nijakých papírových deskách. No ano, prostě papírové desky, to i na střední nám dávali maturitní výzo v mnohem hezčím obalu. Prostě ta škola je kvalitní ve všech ohledech....

Mimochodem, jsem s sebou měla foťák, který jsem svěřila tátovi. Já mám velice dobrý foťák, co byl docela drahý, fotky, co dělám já, jsou vážně krásné... A táta? Udělal jich cca 50, použít se dá jen jedna jediná a na tu se zrovna koukáte...

Teď si užívám zaslouženého flákání se, příští týden odjíždím na pár dní na Slovensko se trošku zrelaxovat. Budu poblíž Liptovského Mikuláše, kde jsem byla minulý rok. Už se tam těším, tentokráte jsem si vybojovala pokoj jen sama pro sebe, potřebuji totiž cvičit! Každý den (pokud to jde) si dávám 2 hodiny intenzivního cvičení a mají pravdu, je to super pocit!

I když psát, že se flákám je celkem scestné... Potřebuji nutně uklidit pokoj! Je to vážně odporný bordel! Všude se povalují věci do školy, které už nebudu nikdy potřebovat, takže se jich musím zbavit. Pak taky musím probrat šatník. Mám v něm dost věcí, co byly vážně drahé, jsou krásné, ale vůbec je nenosím, takže šup s nima na aukro. A to je můj plán na víkend. U toho budu čumět na seriály, filmy, poslouchat muziku a prostě magořit!

Ale nadpis článku slibovat nějaký nečekaný konec, že. Takže večer jsem šla do práce, už jsem na sobě měla normální oblečení, ale účes jsem si nechala, takže jsem si připadala trošku divně, ale co. A teď, jak funguje náhoda, osud, boží ruka, nebo co? Po práci jsem zašla do tesca v edenu, koupila skoro všechno, co jsem chtěla... Zapomněla jsem koupit brambory. Tak jsem na dejvický asi 5 minut stála na zastávce a šíleně se mi už nikam nechtělo. Ale nakonec jsem se rozhodla, že půjdu do Billy. Těch 5 minut váhání je důležitých!

Vešla jsem do Billy, naházela brambory do pytlíku (mimochem, mají tam pěkně hnusný!!) a na dalších pár minut se zastavila u kysaných nápojů a podobně. Já je mám hrozně ráda, a nikdy se nemohu rozhodnout, který zrovna chci. Dalších pár důležitých minut. Nakonec jsem si teda jeden vybrala a hurá k pokladně. A další věc, původně jsem chtěla jít k té úplně na konci, ale přede mnou se tam nahrnula banda němčourů a eurama, ani si nevyndali obsah košíku, takže to by bylo na dlouho. Už tam byly jen 2 pokladny, vzala jsem tu prostřední. Proč vlastně všechno tamto bylo tak důležité? Já totiž při nakupování nikdy nevnímám svět okolo, mám mp3 a nikdo mě nezajímá. Jen při placení si vyndám sluchátka a trochu i koukám okolo sebe. A tam jsem jí taky uviděla, hned vedle, na další pokladně.

Kdysi jsem bydlela u Mělníku, v takové malé vesnici, tam jsem i chodila na základku. A tam se mnou chodila jedna holka. Úžasné stvoření, nádherná, vtipná, kamarádská a hlavně velice svá Dominika. Od té doby, co jsem před 8 lety opustila základku, jsem jí viděla jen jednou. A teď tam najednou stála, v Praze, v dejvicích, v Bille... Chvilku jsem na ní koukala jako na přízrak a pak hlavně taky na toho s kým tam byla... Jaká je možnost, že po 8 letech potkám tuhle holku a ona bude mít za přítele výborného bubeníka? No ty krásko! Pak si všimla ona mně a nastalo takové to filmové čumění s otevřenou pusou, padání si do náruče a nesouvislé žvatlání... Každopádně jsem si na ní hned vzala číslo a ještě teď vůbec nechápu, jak se tohle mohlo stát!

Každopádně jsem se sešly ve chvíli, kdy já jsem ukončila vejšku a ona ukončila (druhou) střední (ano, jak jsem psala, ona je prostě svá...). A musím říct, že jestli je někdo ze základky, koho bych chtěla ještě vidět, tak je to jen ona, jinak jsem ty lidi tak strašně moc nesnášela... No jo, pražačka na vesnici =D

Už jen 2 dny...

16. června 2012 v 11:04 | Anwi
Ano, ano... Už jen 2 dny a budu skládat zkoušku z dospělosti na druhou, neboli závěrečky na vejšce. Před 14 dni jsem dělala přijímačky na japanistiku, jak to dopadlo nemám nejmenší tušení a výsledky se dozvím až 10. 7. To je víc jak měsíc čekání, to mě sere!!

Každopádně mě mnohem víc sere moje současná škola. Tuhle středu mi oznámili, že v pondělí jdu na ty závěrečky. Žůžu, co. Nedali mi na to ani tejden! Ale já se vlastně ani nedivila.... Každopádně jsem se ještě ani nestihla prokousat všema těma otázkama a to se to učím poctivě každý den, každou volnou minutu! Praktický se nebojím, tam máme 6 minut na jedno téma, ale anglina....

Na anglinu je jen jedno téma a na to máme 20 minut. Příjde vám to nelogické? No, nám taky, ale ředitel v tom nevidí problém.... Každopádně ty témata rozhodně nejsou takový, aby se o nich dalo mluvit 20 minut. Možná tak 3, 4... A nejhorší je, že tady mi ani profesor nepomůže, protože ten o těch tématech taky nic neví. No, bude to sranda!

A víte, co je ještě sranda? Rozpis těch zkoušek:
nástup do školy 6.35
představení 6.45
první zkouška 7.00
Moje obhajoba: 8.00 - 8.40
Angličtina: 11.40 - 12.20
Praktická: 15.20 - 16.00
Vyhlášení výsledků: 18.30

No, je tohle normální? To je celý den totálně v hajzlu! A to jen proto, že pan ředitel nechce chodit do školy v pátek, takže nás všechny nahustil do 4 dnů. A navíc pak musím ještě do práce! Kurva, já jsem totálně nasraná, skvělý stav pro učení se, že...

Nechce se někdo přidat?

4. června 2012 v 13:06 | Anwi
Scháním společnost na páteční a sobotní Japonské slavnosti na Vyšehradě

Konečně trochu času

31. května 2012 v 15:23 | Anwi
Tak nějak to začalo. V pondělí jsem udělala svojí poslední zkouškovou zkoušku (tj. zkoušu před absolutoriem). Chtěla jsem si dát pár dní klid. Spát konečně do jedenácti, pak si zacvičit, kouknout na nějaký ten seriál. Jít do práce, pak zase hezky domů a chvilku zase spát. Další školní povinnost mám až další středu a to přijímačky na karlovku. Zodpovědně mohu říci, že co jsem mohla, to jsem o Japonsku už přečetla, abecedy už znám za ty tři roky snad dobře, angličtina by měla být také v pořádku a čeština taky.

Takže plán byl takový, že přes týden budu nabírat síly, co jsem za poslední měsíc ztratila, cičením se dostanu aspoň trošku do formy, kterou jsem ztratila a občasně si napíšu japonské abecedy, abych si to procvičila. A o víkendu bych se na to podívala, trochu si procvičila všechny šogúny, císaře a podobně.

A taky jsem chtěla napsat něco na svůj druhý blog, kam píšu recenze. Inspirace a nápadů je víc než dost, ale ...

... pak mi volala máma, že v sobotu se jede k babička na Mělník. Takže sobota padla. Pak jsem se dozvěděla, že v neděli je taky nějaký rodinný den. A najednou je po víkendu. Takže vše musím musím stihnout do toho víkendu. Celý den sedím u pc, furt něco čtu, dělám, předělávám, u toho mám puštěný Simpsonovi, abych tu u toho neusnula... Hlavně tedy u ekonomie, to bych asi nezůstala v bdělém stavu =D

Zítra si jdu koupit nové botky! Steelky se mi rozpadly, konečně mi za ně vrátili peníze. Tuhle značku už si asi nepořídím, poslední dobou jsou na ně jen špatný recenze. Ale nějak nemohu najít co za značku bych si měla pořídit. Nejlépe bych chtěla martensky, ale na ty nejsou prachy, jsou vážně odporně předražený.

Aspoň jsem předělala tenhle blog. Tenhle nový design se mi moc líbí, i když možná ho budu ještě předělávat a různě si s ním hrát. Každopádně to pozadí zůstane=)

Taky jsem začala přemýšlet o dalším tetování. Chtěla bych něco na stehno. Řekla bych, že horní část už jich má celkem dost. Vím, že jako další měl být W13, ale to není to místo pro něj. Přemýšlím o něčem podobném jako je tohle:

Hubední řetězák

3. dubna 2012 v 10:59 | Anwi

01) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?" - co odpovíš?
Daniel Landa - Ona

02) Jak bys popsal sebe?
Hárlej - pověšte ho vejš
No, proč ne? Celkem to sedí

03) Co se ti líbí na ženách/mužích?
Daniel Landa - odplivnutí
podle názvu vůbec ne, ale podle obsahu ano, mám ráda chlapy, co si nenechají srát na hlavu!

04) Jak se dnes cítíš?
Danzig - Underbelly of the Beast
No, jak si tohle vyložit? =D

05) Jaký je smysl tvého života?
Axer Rudi Pell - Nasty reputation
Trefa do černého =)

06) Jaké máš motto?
Sabaton - Metal Crue
Hell yes!

07) Co si o tobě myslí tvoji přátelé?
Wednesday 13 - Haunt me
Csss, prý přátelé....

08) Co si o tobě myslí tvoji rodiče?
Wednesday 13 - Till death do us party
=D Tak to sedí jako prdel na hrnec!

09) Co je to 2+2?
Queen - Another one bites the dust
Proč to nehodit na někoho jiného, že...

10) Co si myslíš o své ex
Rimortis - Rimortis II
Skrývají své tváře v kápích, teď se zradou trápí
pod tíhou svědomí.
Vzívají boha co dá pít, v slzách se neutápíš,
tvou víru nezlomí.
Ruce ti svážou, ústa umlčí, však duši tvé neporučí.
Zmámená, v rukou bodláčí, už se neotáčíš,
jsem tvůj smutek, jsem tvůj žal.
Ztýraná okovy vláčíš, bez pomoci kráčíš
na druhý břeh, za ten val.
Vím, končí náš sen, stírám slzy své,
slyším tě volat jméno mé.

11) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda?
Daniel Landa - Osmý den chaosu
He, kdyby jen osmý =) On je chaos sám!

12) Co si myslíš o svém partnerovi?
Queen - Under Pressure
On tedy žádný partner není, ale ten, který k tomu má nejblíže... Jo, to sedí úplně!

13) Jaký je tvůj životní příběh?
Queen - Flash
Hmmm, zachránit planetu Zemi? Že by?

14) Čím chceš být, až vyrosteš?
Norazo - Superman
Špatná odpověď, já vždy jen a pouze Batman!

15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš rád?
Murderdolls - Chapel of Blood
Ehm... k tomu se raději vyjadřovat nebudu =D

16) Co ti budou hrát na pohřbu?
Steelwing - Enter the wasteland
Úžasné!

17) Jaké máš koníčky?
Nightmare - Dirty
Ale jen duševně =D

18) Z čeho máš největší strach?
Requiem for a dream - Tense
Ne tak ta písnička, ale ten film, to je opravdu něco, čeho se bojím!

19) Jaké je tvoje největší tajemství?
Creature Featur - Look to the skies
A stejně se to nedozvíte =)

20) Co si myslíš o svých přátelích?
Drowning Pool - Rebell Yell

Anwielin recept na ohnivé vlasy

20. listopadu 2011 v 21:21 | Anwi
Tak tenhle článek jsem se rozhodla napsat, protože mě dost lidí žádalo o "recept" na barvu, co mám teď. Mám jí od čtvrtka a musím uznat, že se mi sakra povedla. Přešla jsem totiž z těch odporných chemických barev, které mým vlasům opravdu nedělaly dobře, na hennu. Sice si s ní pohrávám už nějakou dobu, ale pořád to nebylo ono. Teď jsem ale našla tu správnou kombinaci a hlavně tu správnou hennu.

Takže, hlavní věc je samotná henna. Původně jsem použila hennu Lush. Blok henny (325g) stojí 345 kč a mě vystačí na 3 barvení. Barva sice hezká, ale nijak extra výrazná a navíc se prodává v tuhém stavu, takže se musí nastrouhat a to je práce opravdu šílená. Problém s touhle hennu je ten, že nechytá u kořínků. Říkala jsem si, že to bude mou hlavou, ale jak jsem zjistila, nejsem v tom sama.
Poté jsem vyzkoušela hennu z DM. Balíček (33g) stojí 55 kč. Když jsem barvila dle návodu, tak mi to nechytlo ani trošku, žádný výsledek. Barvila jsem tedy podruhé a našla si pár rad. Barva sice chytla, ale po asi třech umytích byla barva prakticky pryč a to je samozřejmě špatně, protože pravá henna obalí a nepustí...

Nakonec jsem si přečetla opravdu úžasný článek o barvení hennou a rozhodla se koupit si některou z testovaných henn, ale vlezl mi do toho pohřeb a tak jsem neměla čas shánět hennu přes net (a poštu). Koupila jsem tedy Henne Color měděnou (100g), která má výborné recenze. Doporučuji nečíst návod, nebo se jím moc neřídit. A tady je mé barvení vlasů krok po kroku:

10.00
Takže původní plán byl mix si namíchat už večer a nechat ho přes noc odstát. To je totiž opravdu důležité (tak nechápu, proč to nepíšou v návodech...). Jenže jsem se jaksi večer usla a tak jsem barvu namíchala hned, jak jsem se probudila. Použila jsem celé balení henny (což bylo až moc), vymačkala jsem do ní celý (velký) citron a pak dolila horkou vodou. Pořádně promíchat, přikrýt igelitem a nechat odstát aspoň nějakou tu hodinu...15.00
Barva stála na topení už dostatečnou dobu, takže odkrýt a zjistit hustotu. Henna by měla zhoustnout, takže jsem jí doředila horkou vodou. Je důležité, aby směs byla teplá, když se nanáší. A jelikož to nanášení trvá nějakou tu chvíli, tak je dobré sklenici ještě dát do hrnce, tam se nalije vařící voda a v případě nouze se může hodit na sporák a přihřát. Jenže tady nastává problém. I když použujete zavařovací sklenici, která by to měla vydržet, tak velice ráda praská. Což se stalo i mně. A od té chvíle se hraje o každou vteřinu. Hustota blátíčka je totiž velice důležitá pro výslednou barvu. A taky ta řídká srágorka všude teče a to je špatné, protože velice ráda barví vše, na co kydne. Takže z této fáze nejsou žádné fotky, protože jsem pospíchala a navíc jsem byla doma sama, takže ani neměl kdo fotit...
I když... aspoň fotka, jak dopadla má poslední zavařovačka:

16.00
Vlasy jsou dostatečně napatlané, henny bylo opravdu hodně, takže krásně vybilo na všechny vlasy. Hned, jak je tahle část hotová, musí se vlasy zabalit do igelitu. Nejlépe do potravinové folie. Je to sice práce, když si to má člověk dělat sám, ale jde to. Já používám takovou zvláštní igelitovou čepici, která byla v balení té DM henny. Výborná věc. Ještě jedna věc mě napadla - v Henne color nejsou rukavice, takže si člověk musí sehnat jiné.


Pak se ještě musí hlava zabalit do něčeho teplého, protože henna vyžaduje teplo. Já používám normální zimní čepici, někdo zase šátek, šálu... To už záleží na každém. Dobré je také sem tam zahřát napatlané vlasy fénem. Barvu je nejlépe nechat působit několik hodin (v tom také neposlouchat většinu návodů). Měla jsem naplánováno nejméně 8 hodin, ale vzhledem k tomu, že jsem začala o dost později, než jsem chtěla, tak jsem musela tuhle dobu zkrátit.
Každopádně doba čekání má své výhody. Já jsem chtěla makat na diplomce, ale jak to tak bývá, tak jsem šla dělat něco zajímavějšího - japonskou skládanku. Ale to s vlastním barvením už moc nesouvisí... Ale co s barvením souvisí hodně je úklid. A že ten je po barvení hennou velký, protože kousky henny padají všude okolo a zem v koupelně je jimi totálně pokrytá. A taky, jak už jsem psala, tak sem tam něco kydne a to je pak sranda. Takže další hodinu strávíte luxováním, vytíráním a utíráním všeho okolo.

21.00
Nakonec jsem to na hlavě nechala 5 hodin. Což by mělo být dostatečně na pořádnou barvu. Rozhodně si nesundavejte ty vrstvy z hlavy mimo vanu. Jakmile si totiž sundáte ten igelit, tak se z ní vysype další hromada dalších kousíčků henny. Teď příjde snad nejhorší část barvení, aspoň pro mně, a to vymývání. Na to si připravte tak půl hodiny času a možná i víc. Spotřeba šamponu, kondicionéru a vody je opravdu obrovská. Kousky henny jsou do vlasů zamotané opravdu skvěle a nejde se jich zbavit. Ze mně nějaké ty kousky padají ještě pár dní po barvení.

Tak a teď už jsem čekat až hlava uschne (nikdy si vlasy nesuším fénem... brrrr) a těšit se z nové barvy. Ta má se mi líbila úplně neskutečně už když jsem měla mokré vlasy a neskutečně jsem se těšila na to, až budou suché...Takže to by bylo. Jen ještě dodám, že barva se stává opravdu intenzivní tak po třetím barvení. A ještě upozornění, které je nutné dodržovat - mezi barvením chemickými barvami a hennou je dobré počkat nějakou dobu, mejnémě však měsíc, nejlépe tak tři. Ale jednotlivé henny se mohou kombinovat jak chtějí =)

My Beautiful Madness

22. srpna 2011 v 13:20 | Anwi
Někdy si tak říkám, že tahle písnička na můj život sedí opravdu totálně skvěle!! Zbožňuji jí!

Pretty Maids - Beautiful Madness
Well you can knock me you
And you can bring me down
I'll get up and I'll be back on my feet again
I'm living here and now
I love to live out loud
Gonna take it to the max till the bitter end

You gotta roll with the punches
Never lower your parades
You another day wasted
Is better than a wasted day

It's a beautiful madness
The life I've been giving
A beautiful mess
The way that I'm living
A beautiful madness
A beautiful life
It goes on and on
It goes on till the day that I die

I've had my crazy ways
Too many hazy days
I really had my share of missed opportunities
But there'll be no regrets
Cause when it comes to it
I lived the life I love to live I'm forever free

There must be a guardian angel
Who's watching over me
Some kind of beautiful stranger
Who wants me to be

You gotta roll with the punches
Never lower your parades
Gonna take it as it comes yeah
Don't let it get to waste

Anwi píše

22. července 2011 v 15:19 | Anwi
Rozhodla jsem se založit si další účet na pise.cz. Zrovna jsem se začala třídit filmy a seriály, co už jsem viděla, knížek jsem přečetla taky dost. A když jsem se snažila sehnat seznam toho, co jsem ještě jsem chtěl vidět. Ale ten zmiznul. Tak jsem si řekla, že když už se tím budu hrabat, hodnotit a tak, proč to nedělat online... Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží =)Samuraj Anwi

28. dubna 2011 v 21:35 | Anwi
Nemám čas na psaní článku, ale o tohle se prostě musím podělit! Dneska jsme měli ve škole takovou divno akci, kde jsme si měli vybrat z jednoho jazyku, který se učíme a udělat nějakou scénku. U mě byla hnedka jasná japonština a i role - samuraj. Jak já tu svojí katanu zbožňuji, i když je stará, tupá a jak jsem včera zjistila, tak i značně zrezivělá. Samozřejmě jsme vyhráli první místo my japonštináři (samuraj, gejša, amine holka, jídlo, kaligrafie a vynikající český turista), dostali jsme bednu šampusu a jsme prostě NEJLEPŠÍ!


Právě teď

28. března 2011 v 22:29 | Anwi
Ne, že bych byla alkoholik, ale dostala jsem chuť...


Brýle + had

5. března 2011 v 12:51 | Anwi
Ha a je to doma! Mám dvě nové ozdobičky na svou kebulku. Již zmiňované brýle a ještě jsem si pořídila novou náušnici. Hada. Ale ono to není jen tak nějaká náušnice! Na aukru jsem jí našla pod názvem Extravagantní gothic náušnice. Extravagantní určitě je, nikdo jí nepřehlédne =) Je úžasná, stejně jako ty brýle.


 
 

Reklama