The Crow

Myslela jsem, že budu plakat...

28. října 2012 v 19:48 | Anwi
Zkurvenej, debilní blog, který je totálně NAHOVNO!! Já napsala článek na 2 stránky, ukládala jsem si ho a když dám zveřejnit, tak mi tam zůstane 10% textu a žádný fotky?! Nasrat!

a místo toho jsem se většinu času jen bavila a smála se. James O´barr, stvořitel kultu jménem Vrána, byl poprvé v Praze! Wou! Ale vážně jsem se bála toho, až bude mluvit o tom, jak vznikala Vrána a nejvíc jsem se bála toho, až bude vyprávět o tom, jak Brandon zemřel. A je mi jasné, že James ví, jak moc smutné tohle téma je a tak se snažil, aby se lidi bavili. Což se mu do poslední minuty povedlo.

Komiksfest se konal v Meat Factory, což je velice zajímavá budova, ale bohužel nijak dobře izolovaná. Teplo tam sice bylo, ale voda z tajícího sněhu natekla do elektroinstalace a všechno tam blblo, hlavně teda mikrofony.


Když jsme přišly na místo, tak program byl dobrou půlhodinu pozadu a bohužel jsme schytali celou přednášku pána, co si říkal Igort a to bylo asi to nejnudnější, co jsem od odchodu ze školy zažila. Vůbec nevím o čem to tam vlastně mluvil, mlel tam něco o tom, jak žil v Rusku a na Ukrajině. Prostě příšerná věc!

Nebudu to tady znovu psát, jan napíšu pár hlášek, co tam James házel a dám sem fotky.

"Nevadí vám, když si tu zapálím? Každý má mít svůj zlozvyk a já vážně nechtěl přestat s heroinem a kouřením v jednom roce..."

"If I have money it is all the same - sluts and pills. No no, I´m just kidding. No sluts!"

Nějaká holka: "Jaký máte názor na..."
James jí skočí do řeči: "No, I haven´t seen the new Spiderman yet."

Další holka: "Bla bla bla..." (fakt už nevím, co říkala)
James jí znovu skočí do řeči: "Yes, sweetheart, I´m single!"

Moderátor: "Proč jste vystříhli tolik materiálu..."
James: "I´m single, but sorry, not gay..."

Přednáška:

Malování aneb od čárky před šmouhu k portrétu.
Modelka Eva Decastelo
Mimochodem ten obraz se vydražil za 50 000,- Aaaaach, mít tak tyhle prachy v kapse! Člověk totiž už takovou možnost mít nikdy ani nemusí a asi ani nikdy nebude... Achjo!

Aaaaaa, tohle Anwi nerozdýchá!

8. října 2012 v 18:59 | Anwi
Aaaaaaa! Autor Vrány bude v Praze! Já asi dostanu infarkt! Tohle nerozdýchám!!! Ten člověk sem tam vyleze na veřejnost v Americe, jinak se nikam zlíkat nedá a najednou bude v Praze!! Wouhou!!


Eric Draven

28. srpna 2011 v 10:36 | Anwi
V noci jsem jaksi nemohla spát a tak jsem přemýšlela nad tím, jak namalovat Erica z Vrány. Napadl mě docela dobrý nápad a tak jsem se ráno dala do práce, ale... Ale moje speciální tužky na malbu prostě zmizely!! Já vím, že jsem dlouho nic nemalovala, ale to není přece důvod, aby zdrhly! Copak nevědí, jak byly drahé?! No nic, měla jsem tu tedy jen mikrotužku a s tou se to vážně nedalo. Tak jsem sáhla po pastelkách, se kterými jsem malovala naposledy asi na základní škole. Šlo to hrozně! Pastelka prostě není uzpůsobena na kresbu! Ale co už, když jsem se s tím patlala více jak 3 hodiny, tak si to přece nenechám pro sebe, ne =)

Because we don´t know when we will die...

1. února 2011 v 22:17 | Anwi
"Because we don't know when we will die, we get to think of life as an inexhaustible well. 
And yet everything happens only a certain number of times, and a very small number really.
How many more times will you remember a certain afternoon of your childhood,
an afternoon that is so deeply a part of your being that you can't even
conceive of your life without it? Perhaps four, or five times more?
Perhaps not even that. How many more times will you watch the full moon rise?
Perhaps twenty. And yet it all seems limitless..."

31. března 1993, nemocnice Wilmington

31. března 2010 v 23:51 | Anwi
Není to ani dva měsíce, co jsem psala o smutném narozeninovém dni Brandona Lee. 1. února se narodil a 31. března zemřel úžasný herec a skvělá osobnost.

"Romantický horor v režii Alexe Proyase, byl Brandonovi jako by střižen na míru. On sám byl velkým fanouškem komixů.
Do konce natáčení zbývalo pouze sedm dní, když se točila jedna z posledních scén, kdy měla být postava Erica Dravena kterého hrál Lee zabita výstřelem ze zbraně Fun Boye v podání Michaela Masseye. Na Proyasovo "akce" Massey střílí, vše probíhá podle scénáře, ale když se ozvalo "cut", Brandon Lee zůstává ležet na zemi. Lee byl okamžitě dopraven do nemocnice, ale po 12 hodinách umírá v nemocnici ve Wilmingtonu. Brandon Lee zemřel 31. března 1993, pouhých 17 dní před svatbou s Elizou Huttonovou.
Brandon byl pohřben vedle svého otce u jezera Lake View Cemetry, Capitol Hill, Seattle, Washington."

Toto je oficiální text. Bez vysvětlení. Oficiální policejní zpráva uzavírala tento případ slovy Nešťastná náhoda. Skutečnost je, že nad tímto případem se pohupuje tolik otazníků, které nikdy nebudou proměněny ve vykřičníky... Škoda. Co člověk, to názor na to, jako to skutečně bylo. Jedni věří, že to byla skutečně jen nehoda, další vidí jasné odstraňování rodu Lee a další věří, že Vrána je prostě prokleta. Ale skutečnou pravdu se už nikdy nedozvíme, každý bude věřit tomu svému.

45. narozeniny Brandona Lee. Nezapomeneme!

3. února 2010 v 23:46 | Anwi
Ani nevím, co mam nasat. Nebýt jedné kulky, mohl si své narozeniny užít se svou manželkou, s dětmi, které by možná měl, se svou matkou a mohl by také číst dopisy, které by mu chodili od fanoušků. Nic z toho se nestane, ale to neznamená, že den jeho narozenin se stane jen všedním dnem. Budeme si ho pamatovat...

Tribute to Brandon Lee - The Crow, Rest in Peaces by Saliva
Můj oblíbený film, oblíbený herec a oblíbená kapela... Ta písnička je vážně přesná 
 

Reklama