Výlevy

A je to za mnou =)

8. května 2014 v 17:44 | Anwi
Juhůůůů, tak už mám konečně zbroják! =) V pondělí jsem byla na zkouškách a můžu říct, že je to teda VOPRUZ! Už jenom to učení se ty otázky... těch 500 otázek, který mi vůbec nelezly do hlavy! Jejich učením jsem strávila taky prakticky celý duben. Buď jsem byla v práci, nebo jsem se učila.
Každopádně jsem to dala, i když mi to teda vůbec neulehčili, protože jsem tam dostala úplně jinou zbraň než se kterou jsem trénovala. A abych to tu jen nepopisovala, tak si ukradnu pár obrázků z úžasné stránky zbranekvalitne.cz:

Tak takhle jsem se to učila já:
Vycvaknout pojistku:

Vysunout závěr:

A je to:

A já tam měla tuhle, kterou jsem samozřejmě nikdy neměla v ruce a jak se rozebírá jsem si rychle načítala na googlu a i tak se mi to prakticky nepovedlo...

Vycvaknout lučík (rvala jsem to tam skoro 10 minut, i chlapy s tím měli problém...):

Závěr zatáhnout k sobě (u toho jsem se málem potento...) a vysunout nahoru:

A hlaveň se neodendavá, takže jsem tam s ní rumplovala úplně zbytečně:

Mno, střelby byly už lepší, ale protože jsem tu zbraň totálně neznala, tak jsem tedy rozhodně nenastřílela svůj průměr. Ale nakonec jsem nastřílela, tak je to okej. Každopádně jsem ráda, že to mám za sebou a už nikdy více! A naštěstí mi tam komisař neudělal nějakou sviňárnu, jako často dělají. I když se teda ani nedivím, že mě nechal napokoji, protože při střelbách jednou takhle zavolal na jednoho chlapa a ten se na něj otočil i s brokovnicí v ruce. Mno, já bych se asi podělala...

Co jinak? Už mám udělanou uniformu. Vypadám v ní jako totální debil, ale už jen pro tu srandu sem hodím fotku =D


Jinak mimopracovně... Měla jsem narozeniny, většinou jsem si řekla o peníze, abych měla na ten zbroják. A pak jsem dostala spousty sladkostí, bednu plnou kašiček, müsli, sušeného ovoce a ořechů. Mňamy, vážně super, tohle si nechám líbit! Jinak doporučuji tuhle stránku: Mixit

Cibetkovou kávu a super kresbu samuraje... A ano, je to plně ruční práce =) Karel prostě umí... Jen ještě nechat zarámovat a je to!

Proběhla návštěva u Maudíka, kde sme se nejdříve sešli jen ve třech ještě s Kentaurem a pak se k nám přidal i pan Běs. Byli sme pohoštěni čajem, kávou a nakonec i úžasnou čočkovou polévkou =)


Dále jsem byla na moto výletu do Kutné Hory, hlavně tedy na návštěvu kostnice. Je to tam super!


Jo a tuhle "nádheru" mají uprostřed náměstí... Raději to nechám bez komentáře....

Jinak se toho zas tak moc nedělo. Byly dny dobré i špatné, hlavně tedy konec dubna stál úplně za hovno, asi nejhorší chvíle za poslední dobu. Ale co, neni vždy dobře, že....

A ještě aktuální fotky Slečinky Kumo, která tu samozřejmě nesmí chybět. Dneska na mně vystrkuje jen zadek, takže tady ho máte =D

únorové shrnutí

1. března 2014 v 21:28 | Anwi
Nějak jsem tu dlouhou dobu nic nenapsala, tak si udělám únorové shrnutí. Chtěla jsem sice napsat plnohodnotný článek z koncertu, ale nějak na to nebyl čas a teď už na to není nálada. Takže to pojmu obrázkově =)

Na začátku února jsem nastoupila do práce. A rovnou na školení =/ Žádná sranda to nebyla, ale na druhou stranu to bylo nutný. To školení bylo 14 dní, zakončené bylo testama a zkouškama. Všechno šlo v pohodě =) A jelikož jsem neměla s kým slavit, respektive ten, s kým sem měla slavit, byl v trapu, tak jsem si šla udělat radost ke kamarádce, co se stěhuje a zbavovala se spousty věcí za supe ceny. A konečně si pořídila novou konvičku na čaj s kalíškama, čajový moře a nakonec mi přidala i další úžasnou konvičku, která je trošku rozbitá - chybí jí víčko a poutko. Ale komu by to vadilo, poutko dodělám a víčko někde seženu =)


13. tady byli moji oblíbenci - kapela Civil War. Tedy, abych byla přesná, moji oblíbenci jsou 4 jejich členové, kteří předtím byli v Sabaton. A jelikož jsem se od Londýna neviděla, tak sme měli o čem kecat. Koncert byl úžasný, mají super muziku a navíc je vidět, že je nová kapela vážně baví. Ale co mě vážně nebaví je to, že někteří lidé nechápou, že se někdo může s členy kapeli bavit normálně a hnedka si myslí, že někdo po někom jede, že je to šílená faninka... No, škoda mluvit.


Kapela po koncertu

Pokoncertní kecání a focení:


Ňuňáček Daniel aneb Coffee master, jeden z nejúžasnějších osůb vůbec. Mimochodem, sice je ze Švédska, ale jeho přítelkyně je z Olomouce a po koncertu jí požádal o ruku =) Sice hnusně kýčovitě na Valentýna, ale aspoň originálně - měl dětský prstýnek, takový ten, co se dá vytáhnout tak maximálně z kindrvajčka =)

Sabatoňácký ex bedňák, nyní bassák Civil War Pizza =)

Kouzelná osůbka s obrovským srdcem, věčně usměvaví Rikadr. Tohle stvoření mám vážně moc moc ráda.
Ať je jakýkoli, stejně je to člověk, kterýho mám hrozně ráda. Oskar, neboli balónek (ta holá hlava + šišojidní tvar + vousy = balónek i s provázkem)


A nakonec společná fotka s těma dvěma a kamarádkou. (chybí ještě fotka s bubeníkem, tu mi musí dodat kamarádka...)
A úplně nakonec úlovky z koncertu - palička od bubeníka, trsátka od Oskara a Rikarda, podpisy, pohlednice a samolepky.

Svou první šichtu jsem měla v úterý 25. A můžu říct, že je to super, chodím na dvanáctky - denní, denní, noční, noční. První den jsem měla chodící šichtu, což je úžasný, protože člověk není na jednom místě víc jak 2 hodiny, ale většinou je člověk na jednom stanovišti hodinu. Další den jsem byla celý den na vjezdové vrátnici, tam to tolik neutíká, ale taky je to tam dobrý.

V den, kdy se točila denní a noční jsem se šla vyvalit do sauny. To je prostě nádhera! Komu to nevadí, tak vřele doporučuji centrum Infinity na Vysočanech, je to tam super a dopoledne je tam i klídek!

Nejlepší byla ale první noční. Byla jsem opět na vjezdovce a tak jsme se domluvili, že uklohníme večeři. Nakonec to vyhrály smaženky, nebo kdo chce chleba ve vajčku =) A můžu říct, že takovou žranici jsem dlouho nezažila. Přineslo se i spousta jídla navíc - zelenina, chipsy, oříšky.... Každopádně jsem se najedla někdy okolo 8 večer a břicho jsem měla plný až do další noční. Každopádně noční je spíše klidová směna, aspoň na vrátnicích, je zhasnuto a oči se tam otevírají jen, když někdo přijede. Tedy, ne že bysme tam spali, to rozhodně ne, ale je to takový ten stav, kdy má člověk zavřený oči a relaxuje. Příště budeme dělat tousty a pak, až budou peníze a chuť, tak jsme slíbila, že udělám sushi. Ale do toho se mi vůbec nechce....Než jsem to stačila vyfotit, tak smaženky zmizely =)

Alkohol na pracoviště nepatří, tak jsme se vystačili s rozpuštěnýma bonparama =D

Věčná škoda - spálený popcorn =/

Dneska mi začíná volno, celý den jsem se věnovala spánku a taky jsem se snažila dát dohromady parní čistič, což se mi zatím nepovedlo, ale to půjde. A tohle je moje dnešní odměna za 4 dny v práci (uznávám, obojí dosti zvláštní kombinace) - citronová tráva s trochou zeleného čaje a to druhý jsou kvalitní jahody (rozhodně ne ten hnus, co prodávají v Bille...) s hroznovým vínem umixovaný s mandlovým mlíkem (+ bordel okolo). A obojí je teda dobrota =) Mimochodem, trochu toho koktejlu jsem dala do mrazáku a budu mít zmrzku!
A to byl můj únor. Jinak se omlouvám za špatný fotky (většinou z mobilu) a taky za to, jak se to zobrazuje, blog má nějaký zkurvený formátování, hraju si tu s tim už jakou dobu a tohle je to nejlepší, co jsem s tím dokázala....

Hledání práce je na hovno!

2. ledna 2014 v 13:42 | Anwi
Hledání práce je na hovno, když by mě vzali tam, kde by se mi líbilo, tak tam jsou na hovno prachy, když je to práce za dobrý prachy, tak stojí za hovno... A nejlepší nabídky strejně vždycky dávají callcentra A to je na hovno.

Zrovna jsem se vrátila z pohovoru v bageterii, kde by se mi moc líbilo, všichni tam byli super, dojezdová doba 20 minut... Jenže první 3 měsíce bych si nevydalala ani na nájem a pak bych stěží vystačila.

Stejně by mě zajímalo, proč zrovna lidi v kabclu jsou placený tak dobře...

Pak jdu ještě na pohovory většinou čistě administrativní, callcentrům se zatím vyhýbám. Ale stejně mě nejvíc láká práce na letišti - jako ostraha =D To by bylo super! Uvidíme, tam jdu na pohovor příští týden.

Jinak nic moc. odpovídám na všechno, co mi přijde pod ruku a je aspoň trochu reálný. Nejraději bych ale opravdu někam, kde mi zadnice nepřiroste k židli. Ale člověk si nemůže moc vybírat...

Nějak to tu hnije....

21. září 2013 v 15:17 | Anwi
Tyjo, kde po takový době vlastně začít? ....

Asi u největší změny. A tou je změna práce. Zůstala jsem tedy u stejný firmy, ale přestoupila jsem na nové oddělení a je to super! Na tom starém se to už opravdu nedalo vydržet. Ono se říká práce je práce, hlavně, že je. Ale lidi, to není pravda. Když každý den vstáváte s tím, že jste nasraný a už od rána chcete zabít někoho, kdo celý den jen buzeruje a navíc je váš šéf... No, kdyby se neotvíralo to nové oddělení, tak bych odešla, i kdybych neměla žádnou jinou práci. Prostě to už nešlo dál.


Momentálně tedy dělám pořád celní služby, ale tentokrát obchod uvnitř Evropské unie. Asi takhle, ta práce není tak zajímavá, jako byla ta minulé, ale ani jednu jedinou vteřinu nelituji toho, že jsem přešla. Ta pohoda, co tam teď je. Navíc, když mě někdo naštve, tak mu to konečně můžu říct, můžu tam kohokoli usadit. Konečně!! Samozřejmě, ta práce má i velké mínus. A to jsou velké rozdíly v zatíženosti. Půlku měsíce není co dělat (což mi tedy nevadí, 14 dní se učím japonštinu... no, kde jinde by se mi tohle povedlo!), ale ta druhá půlka je tedy peklo. Za minulý měsíc jsme za těch 14 dní měli opravdu hodně přesčasů. Často se dostaneme z práce v půl desátý večer. A když si vezmu ještě hodinu dojíždění... Taky jsem byla tak vyšťavená, že jsem dělala vše jen jako robot. Vůbec jsem nad ničím nepřemýšlela. Přijít domů, dát pizzu do trouby, vysprchovat se, najíst se a umřít. Jela jsem tak nějak na setrvačnost. A o víkendu pak umřela na dlouhou dobu. Ale to je tak jediné mínus.No, jinak na mém starém oddělení je opět volné místo. Kdo by měl zájem, tak nedoporučuji =D

Mauděti jsem slíbila report z Metalfestu. A taky bude. V dalším článku i s pořádnou fotodokumentací. A slibuji, že na něj nebude čekat půl roku =D Dopředu musím říct, že to byl nejúžasnější fest vůbec... neustávající déšť, bláto úplně všude, zima, záplavy, evakuace. Prostě to bylo super, ať si lidi říkají, co chtějí. Nejsem žádná princeznička!Další velká akce, co jsem navštívila, byl Prague Pride. Na něj tu taky čeká článek. Tam bylo zase moc vedro =D Ale měla jsem úžasnou společnost. Ať si všichni nadávají, Prague Pride je úžasná akce a ano, je to jen předvádění, ale co? Vždyť je to sranda! Nejsem přímo homo a co? I tak jsem tam šla, pískala, řvala, smála se a prostě se bavila. Ale vážně mě bavily ty komenty na netu. Tomu se člověk musí opravdu jen smát. Ale na druhou stranu bet těch haterů by to nebylo ono. Takže fuck off, my jsme si to užili!
Jinak se moc neděje. Prostě jen práce, spánek, občasně si zajdu na sklenku vína a občasně na nějakou tu rodinnou oslavu. Příští týden mě čeká Karlštejnské vinobraní, konečně taky vytáhnu provětrat kostým =) Jinak další plány jsou až v listopadu koncert Rimortis a Salamandry. Pak opět do Prahy zavítá můj milovaný Wednesday 13! Juhůůůů, už aby to bylo!

A tady jedno mé videjko z minulého koncertu =)


Závislost je závislost...

13. května 2013 v 19:57 | Anwi
Jen tak, aby to tu úplně nestálo, tak se přiznám, že už mám zase v ruce tohle moji neskutečnou závislost... Knihu Musaši! Toto je opravdu tisícovka srtánek zívislosti =D No, nebudu se tu nijak rozepisovat, protože jsem o něm už psala tady a o knize tady.Mno a co jinak? Od 1.6. nastupuji do nového oodělení a bude lépe. Kdyby měl někdo zájem nastoupit místo mně na zákaznické... Mohu nabídnout špatnou atmosféru a nesnesitelnou vedoucí, co si na vás bude masírovat své ego =D =D

Delfíní vězení v Praze?!

24. ledna 2013 v 19:36 | Anwi
Na delfíny se velice ráda zajedu podívat... Někam k moři!

http://delfinpatridomore.webnode.cz/

http://www.petice24.com/petice_za_zruseni_cirkusu_delfini_v_praze

"Delfíni, kteří jsou při odchytu do zajetí "nevhodní" (starší jedinci, samci, s nevzhlednou barvou kůže...) jsou zabiti (Taiji Japonsko). Rybáři tvrdí, že jejich zabíjení je humánní. Trvá prý "jen" několik vteřin."A máme tu další rok

3. ledna 2013 v 20:29 | Anwi
Rozhodně nečekejte nějaké to ohlédnutí za rokem 2012, to tedy opravdu ne. Jen bych chtěla napsat jen něco málo o tom, co se zatím v tomto roce stalo. Takže, máme tu pokračující kauzu s novou titulkou blogu. Všude po internetu můžete číst negativní komentáře a podle adminů blogu se prý nic neděje a dokonce si dovolili napsat i takovou lež, jako, že prý mají většinou kladné ohlasy. A jaké je skutečnost? Sami vyhlásili anketu, kde odpověď Ano, moc se mi líbí. zaškrtlo 5.2% lidí a naopak odpověď Vůbec se mi nelíbí, starý Blog.cz byl lepší. zaškrtlo 76.2% lidí. No jo, to je opravdu kladné, že. A ty "kladné" komentáře si můžete taky přečíst tady. Každopádně se nic měnit nebude, poslední komentáře a články oblíbených blogerů opravdu nebudou, takže není ani třeba, abych tu zůstávala. Když se na to admin nedokáže podívat opravdu reálně, tak proč tu zůstávat...

A další věc, o které se teď tolik mluví. Amnestie. Náš prezident je vůl. Nikdo ho nebere, nikdo ho nemá rád. Není to reprezentativní člověk a dělá nám jen a pouze ostudu. A když už si člověk říká, že prostě musí chvilku počkat a zbaví se ho, tak on přijde s tímto. Nechci tady rozebírat, jak bych takovou možnost prezidentovi sebrala. Ale napíšu jsem jednu příhodu, která se mi stala včera a která vystihuje tu pravou zoufalost, kterou amnestie vyvolala. Můj velice dobrý kamarád je Pražský detektiv. Svou práci zbožňuje, vždycky když se mu povede dostat někoho za mříže, tak je na něm vidět opravdová radost. Včera jsem ho našla v jedné hospodě, totálně opilého, což se nestalo už opravdu hodně dlouho. Sammy nikdy nepije v tom špatném slova smyslu. Ale teď? Plakal. On, ten velký detektiv, ten velký a drsný polda plakal... Plakal, protože desítky lidí, které on pomohl chytit, desítky lidí, kteří mu zaplnili stovky a stovky hodin práce jsou teď volní. A nejen to. Oni mají čisté trestné rejstříky! A to prosím pěkně nepropouští jen ty zlodějíčky nebo tuneláře, ale i ti, co ublížili lidem se dostali na svobodu. Je tohle opravdu spravedlivé? No, není. A o nemluvím o tom, že desítky amnestovaných lidí už jsou zase za mřížemi. Pár hodin po propuštění někteří už zase kradli, někteří napadali lidi, zaslouží si tito lidé nějakou milost? Dle mého tedy ne!

A taky něco z mého života? Včera jsem si sebrala všechny věci, co jsem měla u svého dobrého kamaráda, chcete-li milence. Ne, že by to skončilo, i když uvažuji o tom. A kde je problém? V mém ex. Jasně, když jednoho opustíte a začnete se s jeho kamarádem a kolegou, tak to značí jisté problémy, ale to, že si můj současnej toho ex nastěhuje do bytu, to jsem teda nečekala! Je to taky docela debilita, ne? Byla by to debilita, i kdybych měla s Motorkářem dobré vztahy, což tedy nemám ani náhodou. A víte, co je nejdivnější? Oba se hrozně diví, že tam nechci jezdit, když tam bude motorkář bydlet. To je opravdu nepochopitelné, že?! Samozřejmě jsme se s Michalem domluvili na tom, že bude jezdit ke mně. Ale... On se totiž začal Michal chovat stejně jako Motorkář. Chlastá. Je mu jedno, co slíbil, je mu jedno, že má něco udělat a je mu jedno, že má jít do práce. Hlavně, že má pivo. A to je důvod, proč jsem jasně řekla, že s Motorkářem už nikdy nechci mít nic společného, že s ním odmítám mluvit, bavit se s ním, nebo se s ním dokonce kamarádíčkovat. A Michal mě tehdy v tomto podporoval. A teď je na dobré cestě být úplně stejný... A někoho takového si mám vodit do bytu? S někým takovým se mám stýkat? Nasrat, jo nasrat!
A teď by se asi hodilo něco optimistického, že. No, stéle mám práci. A co více, dneska jsem dostala výplatnici a zítra mi na účtě poprvé přistane plná výplata. Což znamená, že budu mít o více jak 5 tisíc navíc a to už je teda pořádná částka. A vyhodit mě taky prý nehodlají. A já taky asi zatím odejít nehodlám. Od příštího měsíce snad budu brát hodiny japonštiny s mou sensei z vejšky. Dohodli jsme se se spolužákama, že v učení japonštiny chceme pokračovat atak jsme si dohodli 2x2 hodiny týdně. Na jednoho to vyjde na nějakých 800,- měsíčně, což je zatraceně dobrá cena! Už se na to těším. Vždy si udělám aspoň tu hodinu, dvě týdně na opáčko, ale pořádnému učení s profesorkou se to prostě nevyrovná!

Tak a to by bylo asi tak vše. Přece jen, roku 2013 jsou pouhé 3 dny, takže si myslím, že těch událostí bylo až dost. Teď už je hurá do sprchy a zítra přežít poslední den v práci...

A co nějaká ta předsevzetí? Ty já si nedávám. Na rok 2013 mám pár plánů. Jet opět na Slovensko, letos dokonce na týden a nejen ne 3 dny a pořádně si to tam užít. Chci jet na festival, už vím na jaký. Ještě koupit lístek a je to. Chci další tetování. Mám tu spoustu návrhů, tentokrát to bude něco menšího, přece jen Jack mi tak trochu vyrostl na cestě z papíru na záda. Chtěla bych si zase někam zajet, jako jsem byla na konci roku 2011 v Londýně. Ale kam se podívat letos, to ještě netuším. Nějaký ten severský stát? Možná... Chtěla bych to spojit opět s nějakým koncertem. Úplně původně jsem chtěla na Wendu, ale když ten se tu ukázal a prý tu bude znovu, takže to asi nebude on. Možná hRobík Zombík? Toho bych teda viděla opravdu ráda! A nejen jeho, celou tu jeho bandu! To by bylo teda něco!

blog.cz jděte do prdele!

21. prosince 2012 v 20:19 | Anwi
Dělají si z nás prdel? Co má ta úvodní stránka znamenat? Už opravdu dlouhou dobu uvažuji o odchodu na jiný server (pise.cz je opravdu super!) a tohle je opravdu ten poslední hřebíček do rakve, co si blog.cz sám zatloukl! Kde jsou poslední články mých oblíbených blogů? Kde jsou poslední komentáře? To mám jako každý den prolejzat blogy, abych zjišťovala, jestli někdo něco napsal? A mučet na každý jednotlivý článek na mém blogu, abych věděla, jestli mi tam někdo něco napsal? Tak leza nasrat!
Nechte si blog pro svůj milovaný AK, já (totální spodina, která v AK není) seru na vás. Už předtím cpali AK úplně všude a spoustu lidí to sralo, teď už nic jinýho než AK prostě není. AK je elita a kdo tam není, ten je nepotřebný. Četla jsem si všechny komentáře k diskuzi o novém vzhledu a pozitivní komenty by se daly spočítat na prstech jedné ruky...
Takže můj "milovaný" blog.cz....

Já si předělám svůj filmovo, muzikovo, knižní deník na pořádný děníček, jako jsem měla tady a budu spokojená, dokud se tam zase něco nezmění a já pak půjdu zase o "dům dále". Tam mi na každý nový komentář přijde upozorněný v podobě emailu a to je panečku něco! A to nejen na můj článek, ale i na článek na jiném blogu, který jsem už komentovala, takže vždy budu vědět, že se někde něco děje =)

Ten den, kdy neskončil svět...

21. prosince 2012 v 10:14 | Anwi
Sakra, pořád nevěřím, že tomu někdo věří =D Každopádně mám dnes dovolenou, což je super, můžu se celý den jen smát těm tupcům, co věří, že skončí svět a třesou se. Dokonce jsem teď někde četla, že konec má být ve 12.11 hodin.
Tak já dneska teda budu uklízet, pak sew najím a konečně dopíšu svou recenzi na Hobita, kterýho jsem viděla minulou sobotu a pak se půjdu prohrabat stovkama starých knih, co má děda u sebe doma. Každopádně musím začít tím, že vstanu z posletele a půjdu si vyčistit zuby, že.

Ach ty sny!

17. října 2012 v 21:57 | Anwi
Z pondělí na úterý se mi zdála noční můra. Zdálo se mi, že jsem ve svém bývalém bydlení - na Suchdole. A tam se chystala svatba. A vůbec nic se nezměnilo, ve snu a předpokládám, že ani ve skutečnosti. Prostě, přítel mojí bytné přešel domů, šel do kuchyně, něco tam spatlal, snědl a udělal tam nechutný bordel. Pak si kydl do křesla v obýváku, kalhoty hodil na zem a čuměl do telefonu. Což bylo úplně normální. A bytná tam pak přišla a začala brečet a uklízet a uklízet. A já se jí zeptala, proč si chce někoho takového vzít, proč je ochotná být ve svém vlastním domě služkou. A nečekaně jsem to schytala. No, ale pak nastalo to pravé peklo... V tom snu jsem měla podepsanou nějakou nájemní smlouvu, kde jsem měla napsáno, že výpovědní lhůta je tři měsíce, takže i když jsem chtěla odejít, tak jsem nemohla. Takhle to vypadá jako no a co? Ale ve chvíli, kdy nenávist překročí určitou hranici, tak už se to prostě rozdýchat nedá.

V noci jsem se probudila a s velkou úlevou jsem zjistila, že jsem ve svém novém bytečku. Ač tu bydlím skoro měsíc, tak pořád není v návštěvu hodném stavu =( Prostě na to nemám vůbec čas. Je tu čisťoučko, to ano. Já totiž opravdu nehodlám dělat z místa, kde bydlím, prasečák. Ale pořád ještě nemám umístěné věci, prostě jsem si sice vybalila, ale jen tak jsem to tu poházela a pořád přemýšlím nad tím, kam ty věci dát a jak to sem poskládat. Ne, že by nebylo místo, ale prostě moc kombinuji =) Každopádně jsem už konečně vytáhla foťák a snad ještě dneska budou fotky =)

V úterý jsem pak byla u kamaráda, který má novou spolubydlící a on je taky otrok ve vlastním bydlení. Slečna taky není z těch, co by po sobě dokázali uklidit. Umyla nádobí, ale takovým způsobem, že vše bylo mastné. Jak tohle dokázala, to by mě zajímalo! Šla jsem do koupelny a v umyvadle byl popel z cigaret, stejně tak jako na zemi na chodbě i v koupelně. A vajgl pak hozený ve vaně. A jak už jsem tisíckrát říkala, já nikdy nikomu nebudu dělat otroka. Nechala jsem to tak a řekla to pak kamarádovi, když přišel domů. A on šel a uklidit to. Já bych tu holku vyhnala z pokoje, aby si to po sobě uklidila. Ráno jsem pak našla další vajgl na záchodě, ležel tam jen tak na poličce. Řeknětete mi, je vážně normální, aby debílkové dělali bordel v barácích, co jim ani nepatří a aby po nich vlastníci uklízeli? Jsem jediná, která by se tím cítila ponížená? Jsem snad jediná, která nehodlá dělat sluštičku? No, mohlo by mi to být jedno, ale Míšu jsem měla celkem ráda a vážila jsem si jí. A Michala mám stále ráda a naopak nemám ráda, když se přede mnou ponižuje... Achjo.

Teď si tu tak sedím na svém gaučo posteli, koukám na věřte-nevěřte a popíjím Malého Buddhu (trochu jiný, než jaký mi udělala Maudě, ale taky moc dobrý) z úžasného hrnečku, který mi dala kamarádka, když mě tu byla navštívit. To byla zatím první nerodinná návštěva a dokud to tu nedám do pořádku, tak taky poslední =D

Jo a mimochodem, mám kotě a jmenuje se Oskárek =D Nemám ho teda v bytě, protože mám zvířátka zakázaný, ale je u kamaráda. Je to nalezenec a je kouzelnej!

Můj nový orientální hrneček s Malým Buddhou uvnitř =)

Tohle je blaho!

2. října 2012 v 21:16 | Anwi
Tak tohle je ono! Tomuhle říkám život! Spousta lidí mi říká, že jsem blázen, že mi po zaplacení nájmu zbude jen málo peněz na užívání si a já nevím co ještě, ale lidi kurva, tohle je radost!! Tohle je život! A věřte mi, ty peníze za nájem jsou nic vůči tomu, že mám doma klid, čisto a uklizeno, že mám soukromí, můžu si jít do koupelny kdy chci, můžu jít do kuchyně a není tam odporný, nechutný bordel. Nemusím přemýšlet o tom, jestli se mám pozvracet ve chvíli, kdy vejdu do kuchyně, nebo si mám připadat jako sluštička a uklízet po někom. Skrátka si uklidím po sobě a tak to i zůstane.

Ještě potřebuji dokoupit nějaký věcičky, ale nic, co by mě zatím trápilo. Dneska je tady zatím ten nejlepší den vůbec. Přehodila jsem si směnu a vracím se domů dříve. Ta půlhodina, co ráno vstávám dříve mi nijak nevadí. A od kolegy jsem dostala zeleninku z jeho zahrádky - mrkev, pórek, dýni a patyzon. Dokoupila jsem si ještě petržel a udělala si až ďábelsky výbornou polívku. Přidala jsem ještě bylinky ze zahrádky, co jsem doma měla usušený a udělala jsem toho plný velký hrnec. Jen teď přemýšlím, jak část z ní dopravit do práce, aby se mi v báglu nevylila =)

Fotky ještě nebudou. Foťák už jsem sice našla, ale nemůžu najít nabíječku na baterky. A navíc mám v bytě ještě bordel. Čekám až mi dojede i zbytek věcí a pak všechny tašky a bágly sbalím a narvu do gemy a dám do sklepa.

A ještě jedna věc! Pár minut od baráku mám neskutečné místo! Objevila jsem ho náhodou, když jsem se rozhodla, že z nákupu půjdu pěšky a nebudu kvůli té jedné zastávce čekat na bus. Ale to počkám až na fotky, ono se to slovy nedá moc dobře popsat =)

A k totální spokojenosti mi tu hraje pan hRob Zombie!

Snad to vyjde!!

21. září 2012 v 23:19 | Anwi
V neděli se jdu podívat na byt. Podle fotek vypadá totálně luxusně!! Škoda jen, že zítra jsem mimo prahu, jinak bych tam šla, hlavně jen, aby mi zase neutekl. Včera jsem se byla podívat na úžasný byt, ale přišla jsem pozdě. Slečna, co tam přišla cca 5 min přede mnou, tak hnedka položila na stůl zálohu =( Já jí taky měla v kapse, ale kdo dřív přijde, no znáte to. Ale tenhle si nenechám jen tak vzít!
Je to 1 kk, takový malý útulný kousek klidu a soukromí =) Nájem je 9 000,- celkem, což je super. A hlavně je plně zařízený. Je tam lednice, sporák, mikrovlnka, obývací stěna, dvojlůžko, sprchový kout, aut. pračka, vest. skříň, kabelovka, internet. Jen jsem nezjistila, jestli je wc v koupelně, nebo ne a z fotek to není poznat. Ale v tomhle jsem ochotná udělat výjimku. Hlavní je, že je tam sporák! Vážně, bytů bez trouby je jak nasráno a já vážně nechápu, jak někdo může žít jen s vařičem!
A tady jsou (ukaradený =DD) fotky!! Jo a je to prakticky hnedka u metra Vysočanská a do práce bych měla krásný spojení =)


Jo a co se týče bydlení, tak na Suchdole už nejsem. Sice jsem se musela vystěhovat během pár hodin (někdy ve 3 mi bytná napsala, v 19.15 jsem dorazila domů a okolo půl jedenácté jsem si odnášela poslední věci), ale jsem neskutečně šťastná! Sice ještě teda nemám bydlení a jsem prakticky bezdomovec, ale mám klid. Poslední dobou jsem tam ani prakticky nebyla, pořád jsem spala u kamaráda. Takže jediné, co se teď změnilo je to, že mám věci u dědy, jinak stále spím u kamaráda. Vlastně ne, změnilo se to, že teď si můžu přijít pro věci v klidu, dám si s dědou kafe a hlavně je tam čisto. Stejně tak u kamaráda. A díky těmhle lidem si můžu v klidu hledat byt a nemusím kývnout na první díru, co se i nabídne.
V pondělí se jdu ještě podívat na jeden byt, ten už by teda byl přes realitku, ale moc se mi líbí. To by bylo za 8 500,- plně zařízený, je to taky 1+kk, ale o dost menší. Ale je to v Tróje a tam už je vážně špatný spojení. Ale nejvíc by mě sralo, že bych první měsíc musela splatit 8 500 + 5 000 (záloha) + 6 000 (provize). Takže 19 500 a ještě se samozřejmě musí koupit spousta věcí, že. Takže budu moc ráda, když vyjde ten nedělní a bude to.

A tak dále....

18. srpna 2012 v 21:27 | Anwi
Tak nějak jsem doufala, že bych teď už mohla mít novou práci. No, nemám. Chvilku jsem (z totálního zoufalství) zkoušela pracovat jako prodejní zástupce pro Zepter, ale to vážně nešlo, já tohle vážně nesnáším! Jak já to nesnáším!! Byla jsem tam 14 dní, měla jsem to celkem dobře rozjetý, ale to bylo jen po telefonu, den před tím, než jsem se skutečně měla setkat s těma lidma jsem couvla. Já prostě nedokážu lidem vnucovat něco, co vlastně nechtějí a navíc když je to zboží za desetitisíce, na které si ty lidi museli vzít úvěr. Prostě ne, ne ne!!

A nic jinýho se zatím nevyskytlo. Zatím nemám moc problémy, tenhle měsíc je ještě v pohodě, ten příští bude ale dost špatný. Budu mít jen a pouze na nájem. Nebudu mít peníze na legitku, jídlo, telefon, prášky, prostě na nic. Takže to bude opravdu zajímavý měsíc. A taky už opravdu musím začít makat. Třeba jen nějakou tu brigádu. Však hlavně že budou prachy, že.

Také držím smutek za svůj vysněný byt, protože už ho nemůžu nikde najít. Takže si musím najít nějaký nový, který na mě bude čekat. A to mě sere, protože tamten byl nejúžasnější! Ale nějak si teď nemůžu vybrat. Předtím se mi líbily i jiný, ale teď se mi najednou zdají všechny obyčejný... Ale ono to pak bude úplně jinak, až na to přijde. Já pak budu ráda, když vypadnu.

Jak měl nedávno W13 nerozky, tak od té doby poslouchám jen a pouze jeho. A už se nemůžu dočkat, až bude listopad a on bude konečně tady! Vůbec nechápu, jak jedna jediná osoba může být tak dokonalá! Já na něm nevidím nic, na co by se dalo nadávat! Možná tak na to, že je tady tak málo... Mimochodem, ty vlasy mu vážně šíleně seknou, jak je vidět v tom druhém videu =)

ex-zaměstnanec anglické školy

3. srpna 2012 v 19:46 | Anwi
Jojo, už je to tak. Člověk o tom čte pořád. Někdo dostane práci, maká, maká a když udělá úkoly, co mu byly svěřeny, tak dostane výpověď. Bez udání důvodu, ve zkušební době, na což má zaměstnavatel nárok, že. A nejhorší je, že se ani člověk nemůže nijak bránit. Ono je to prostě legální....

Zaměstnanec anglické školy

28. července 2012 v 19:22 | Anwi
To teď Anwi přesně je =) Vzali mě jako recepční na anglickou školu LITE, která je teda výborná (aspoň jsem ještě o ní nic špatného neslyšela)! A jsem za tu práci ráda. Kromě toho samotného faktu, že mám práci, tak už nemusím chodit na žádné debilní pohovory! Nesnáším je! Byla jsem na dvou a vážně mi to stačilo. Ty otázky jako "jak budete pro naší společnost prospěšná?" nebo "jak bude společnost prospěšná pro vás?" Prostě debilita, tyhle otázky jsou totální přežitek. Takové otázky se pokládaly za totalismu... Ale co už, snad mě nějaký ten pohovor dlouho nečeká...

Takže budu recepční, což je práce celkem dobrá, navíc nemusím nikomu nic spát, nemusím nic prodávat. Jen zvednout telefon, otevřít dveře, odpovědět na otázku, udělat kafíčko a jednou za měsíc udělat graf své výkonosti. Ano, čtete dobře! Graf výkonosti u recepční, tak jsem zvědavá, jestli si budu muset dělat čárky za každé zvednutí telefonu a za každé otevření dveří =D

Jen mi ta práce trochu komplikuje mé plány okolo bydlení. Ona totiž moje výplata bude každý měsíc jiná a já to nebudu vědět předem! Desítka hruhýho je moje minimum a taky základ. Za to bych tam však vůbec nešla. To je totiž necelá devítka čistá ruka. Což by sice stačilo na nájem, ale už bych neměla za co jíst a to nemluvím o telefonu, opencard a podobně. Ale ještě k tomu budu mít nějaké ohodnocení. A to se právě bude odvíjet od mého grafu. Čistý provozní zisk se rozděluje mezi zaměstnance. Takže když se bude dařit, tak budu mít pěkný peníze a když ne, tak budu chodit na pastvu =)

Tak se tu probírám pronájmy, které bych si mohla dovolit i ve špatných měsících. Mám tu pár favoritů z úžasné stránky. Na můj vysněný byt asi nedosáhnu, ten by stál sedmičku a to bych asi v těch špatných měsících nešlo utáhnout. Nebo ano? Ale když já bych ho tak moc chtěla! Však se koukněte...

 
 

Reklama